To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
już niedostępne -

⏱ Data: 5 maja 2020 roku, godz. 18:30
🔵 Miejsce: Internet (każda osoba, która zarejestruj się na wydarzenie otrzyma link do transmisji o godzinie 15:00 w dniu 5 maja 2020).

Zapraszamy na wydarzenie Facebook Developer Circle Online #1: Live refactoring towards solid code, które odbędzie się już 5 maja 2020 o godzinie 18:30 w Internecie w formie transmisji online.

Wydarzenie zorganizowane jest przez Facebook Developer Circle: Warsaw.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja.

❎ AGENDA ❎

➡ 15:00 - Wysyłamy link do transmisji zarejestrowanym uczestnikom.
➡ 18:30 - Start prezentacji: Live refactoring towards solid code - Bartłomiej Słota
➡ Q&A - Pytania do prelegenta

❎ ABSTRAKT

+ Live refactoring towards solid code - Bartłomiej Słota
Opis:
Prezentacja będzie sesją programowania na żywo, podczas której poddamy refaktoryzacji część systemu legacy. Podejdziemy do zadania pragmatycznie, identyfikując w kodzie problemy i naprawiając je poprzez stosowanie reguł i wzorców związanych między innymi z modularnością, kohezją, testowalnością. Zobaczymy także jak Domain Driven Design pomaga nam zbudować czysty i solidny kod. Przykłady kodu pisane będą w języku Java.

❎ PRELEGENT

+ Bartłomiej Słota
Programista z zawodu i zamiłowania. Konsultant i mentor w Bottega IT Minds. Speaker, autor bloga bartslota.blogspot.com. Zdobywał doświadczenie w branżach takich jak opieka zdrowotna, telekomunikacja, marketing, finanse, energetyka, pracując w firmach liczących od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Pasjonat OOP, Domain Driven Design, software craftsmanship, mikrousług i szeroko pojętej architektury systemów i aplikacji. Entuzjasta warsztatów Event Storming'u. W życiu prywatnym mąż i tata. W wolnych chwilach słucha ciężkiej muzyki, gra na gitarze, wędkuje, albo przemierza bezkresne szlaki Bieszczadów.

❎ SOCIAL MEDIA ❎

Dołącz do naszej grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/2306308072798434/

❎ KONTAKT ❎
Jeśli chcesz wspierać naszą społeczność Facebook Developer Circle: Warsaw lub jako firma uczestniczyć w wydarzeniach to odezwij się do nas.
E-mail: pawelnieweglowskiii@gmail.com

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Online