Facylitacja w biznesie i organizacjach społecznych

15 października 2019, 09:00-16:30 (wtorek)

Gdańsk - HOTEL Almond Business & SPA,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

PROWADZĄCY

Jacek Czarnowski

trener biznesu, konsultant i facylitator

Menedżer związany ze sprzedażą i marketingiem . Przez ponad 16 lat pełnił stanowiska dyrektora sprzedaży lub/i dyrektora marketingu między innymi na rynku FMCG, mody i usług (firmy Kamis, Fazer, czy Atlantic). Zajmował się także tworzeniem i sprzedawaniem konceptów franczyzowych.

Absolwent geografii i studiów MBA na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył Szkołę Facylitacji Pathways (współpraca Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego) oraz Akademię Coachingu Biznesowego zgodną ze standardami ICF a także Akademię Konsultantów Zarządzania.

Licencjonowany trener i konsultant Sandler Training - światowego lidera w zakresie projektów szkoleniowo-doradczych dotyczących sprzedaży i zarządzania sprzedażą. Właściciel gdańskiej firmy Cetus Consulting - franczyzobiorcy Sandler Training (od 2010).

Wykładowca na studiach MBA na Uniwersytecie Gdańskim oraz Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Gdyni.

Zainteresowany praktycznie turkusowymi organizacjami, realizuje projekty wspomagające wdrażanie koncepcji samoorganizacji w polskich firmach.

Facylitator i Coach specjalizujący się w tematyce zarządczej i sprzedażowej.

Mówca biznesowy - prelegent na wielu konferencjach i seminariach.

Twórca i organizator cyklicznych konferencji dla menedżerów sprzedaży i liderów wszystkich specjalności. Odbywających się od 2012 roku w Gdańsku "Morfologii Sprzedaży" i "Morfologii Przywództwa".

Prywatnie instruktor kajakarstwa - prowadził wiele spływów kajakowych w Polsce i zagranicą.


Izabela Wanatowicz

trener biznesu, facylitator i coach, konsultant HR

Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkego i jako magister psychologii ze specjalizacją Psychologia Zarządzania i Doradztwa Zawodowego. Ukończyła również Team Coaching na Akademii Leona Koźmińskiego i "The Art and Science of Coaching" na Erickson College. Jest także absolwentką Szkoły Facylitacji Pathways (współpraca Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego).

Od ponad 16lat towarzyszy w rozwoju i zmianie organizacjom m.in. z branży finansowej, motoryzacyjnej, lotniczej a także dóbr luksusowych. Realizowała projekty szkoleniowe rozwijające kompetencje zawodowe oraz osobiste na różnych poziomach organizacji.

Prowadzi programy szkoleniowe dla Kadry managerskiej z obszaru przywództwa, jak również umiejętności managerskich - zarządzanie zespołem, zarządzanie przez cele, mentoringu, budowania zaangażowania pracowników, przeprowadzanie oceny okresowej.

Jako HR Business Partner konsultowała i moderowała warsztaty biznesowe. Uczestniczyła w projektach z obszaru Zarządzania Talentami. Budowała profile kompetencyjne dla określonych grup stanowisk z wykorzystaniem narzędzi DDI. W roli HR Managera m.in.: wdrażała proces oceny okresowej w firmie produkcyjnej

Od 2017 roku wspiera wdrażanie turkusowych organizacji.

Przeprowadziła ponad 300 godzin coachingu rozwojowego i executive coachingu.

Prowadzi zajęcia w języku polskim i języku angielskim.


Viktoriya Trudnowska

trener, coach, facylitator procesów zmiany

Łączy pasję pracy z ludźmi z umiejętnością̨ przekazywania wiedzy w sposób praktyczny i poparty doświadczeniami biznesowymi.

Najistotniejsze kwalifikacje do pracy szkoleniowej:

  • Europejski Uniwersytet Zarzadzania i Biznesu (mgr zarzadzania, Kijów), 
  • Studia podyplomowe "Psychologia Przywództwa w Organizacjach (Uniwersytet Gdański), 
  • Szkoła trenerów biznesu Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. 
  • Certyfikowany Coach Biznesowy- Instytut Kognitywistki Macieja Bennewicza, Leadership Management International 
  • Coaching zespołowy i grupowy w pracowni NOVO 
  • Szkoła Facylitacji Pathways •Moderator Design Thinking Institute 
  • Master of NLP (2 lata), Richard Bolstad - Transforming Comunication, David Gordon - Modeling Masters, Robert Dilts- Podróż Bohatera i efektywna zmiana osobista, David Neenan - Business and You, Metoda pracy Points of You.

Opiera się na praktycznym doświadczeniu biznesowym - zarządzała zespołami sprzedażowymi (Kierownik działu Sprzedaży i Logistyki, Specjalista ds. Eksportu), otwierała i zarządzała oddziałem polskiej Spółki na Ukrainie i negocjowała warunki umów wdrożeniowych dla korporacji Comarch. Od 10 lat prowadzi szkolenia w ramach własnej firmy (ponad 7000 h szkoleniowych), jest autorem programów coachingowych i rozwojowych, wykłada na Uniwersytecie Gdańskim (coaching dla menedżerów) i SWPS w Warszawie (warsztaty na V roku studiów dziennych - psychologia biznesu), prowadzi strategiczne warsztaty rozwojowe dla wyższej kadry zarządzającej.