To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  DARMOWY bilet
już niedostępne -

Jeśli interesuje Cię połączenie zdalnego zarządzania urządzeniami mobilnymi z bezpiecznym dostępem do sieci w Twojej organizacji, zapraszamy na webinar! W mocnym składzie przedstawicieli firm: Cisco, NetFormers i Famoc, opowiemy o integracji FAMOC manage z usługą Cisco Umbrella.

Cisco Umbrella wykorzystuje infrastrukturę Internetu do blokowania dostępu do niebezpiecznych miejsc w sieci i chroni przed nawiązaniem połączenia, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo niezależnie od lokalizacji klienta. Umbrella przekierowuje zapytania DNS z naszych urządzeń do bezpiecznej usługi DNS aktualizującej wiedzę o stanie sieci w czasie rzeczywistym.

FAMOC manage ułatwia wdrażanie, konfigurowanie i zarządzanie wszystkimi smartfonami i tabletami w organizacji. To jeden system, w ramach którego można kontrolować wszystko: tworzenie profili, zarządzanie ograniczeniami, ustawianie zasad dotyczących PIN i haseł oraz wiele innych. FAMOC manage umożliwia wykonywanie działań na jednym telefonie, ale również pozwala na operacje masowe na grupach urządzeń o zróżnicowanych systemach operacyjnych.

Dzięki integracji Cisco Umbrella z rozwiązaniem FAMOC manage UEM, możemy zablokować dostęp do źródeł zagrożeń w sieci na urządzeniach mobilnych.

Podczas tego webinaru dowiesz się:
  • jak zapewnić bezpieczeństwo w sieci na urządzeniach mobilnych i dlaczego to takie ważne
  • czym jest rozwiązanie Cisco Umbrella i jak jest wykorzystywane w praktyce
  • wszystkich szczegółów o Integracji Cisco Umbrella z FAMOC manage, czyli jak zapewnić bezpieczny dostęp do sieci pracownikom, niezależnie od miejsca, w jakim przebywają
  • a na koniec… quiz z nagrodami - do wygrania DRON!


Prelegenci:

Zobacz również:

szkolenia Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo informatyczne Bezpieczeństwo sieciowe Cyberbezpieczeństwo Mobilność