Starogardzka Konferencja Dziecko Pokrzywdzone Przestępstwem

25 Września 2020, 09:00 (Piątek)

ONLINE,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
W tym roku ze względu na zagrożenie epidemiczne proponujemy Państwu udział w wydarzeniu online. Osoby, które zarejestrują się otrzymają mailowo link, aktywny przez 7 dni - dzięki temu całą konferencję będzie można zobaczyć w wybranym dniu między 26 września a 3 października. Rejestracja na udział online w Starogardzkiej Konferencji - Dziecko Pokrzywdzone Przestępstwem

W tym roku ze względu na zagrożenie epidemiczne proponujemy Państwu udział w wydarzeniu online. Osoby, które zarejestrują się otrzymają mailowo link, aktywny przez 7 dni - dzięki temu całą konferencję będzie można zobaczyć w wybranym dniu między 26 września a 3 października.

dostępnych: 236

już niedostępne -

Już po raz trzeci, 25 września 2020 r. odbędzie się bezpłatna Starogardzka Konferencja - Dziecko Pokrzywdzone Przestępstwem. W tym roku ze względu na zagrożenie epidemiczne proponujemy Państwu udział w wydarzeniu online. Osoby, które zarejestrują się otrzymają mailowo link, aktywny przez 7 dni - dzięki temu całą konferencję będzie można zobaczyć w wybranym dniu między 26 września a 3 października.

Program konferencji przewiduje trzy sesje tematyczne, podczas których omówione będą m.in. tematy dotyczące przeciwdziałania krzywdzeniu dzieci, a także depresji u dzieci i młodzieży. Omówione zostaną metody radzenia sobie z wypaleniem zawodowym u profesjonalistów pracujących z dziećmi, poruszone będą również kwestie związane z rolą kuratora procesowego, jako reprezentanta dziecka w postępowaniu karnym. Poniżej szczegółowy program tegorocznej konferencji wraz z nazwiskami prelegentów.

Adresaci: pracownicy socjalni, asystenci rodziny, kuratorzy sądowi, sędziowie, prokuratorzy, adwokaci, radcy prawni, biegli psycholodzy, policjanci, psycholodzy i pedagodzy, pracownicy instytucji rządowych, samorządowych i pozarządowych pracujących z dziećmi i na rzecz dzieci.

Cel: upowszechnienie wiedzy dotyczącej problematyki krzywdzenia dzieci; integracja specjalistów z tego obszaru oraz rozwój współpracy międzyinstytucjonalnej na rzecz ochrony dzieci.


Zobacz również:

konferencje