Ferie z Zodiakiem - Wspinaczka po Ścianie Wschodniej / 13.01.2021

13 Stycznia 2021, 11:00 (środa)

ZODIAK Warszawski Pawilon Architektury,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Informacje o materiałach, które należy przygotować otrzymają państwo mailem. W razie trudności z ich skompletowaniem można będzie odebrać je w Zodiaku po wcześniejszym umówieniu (kontakt@pawilonzodiak.pl). Ferie z Zodiakiem 13.01.2021

Informacje o materiałach, które należy przygotować otrzymają państwo mailem. W razie trudności z ich skompletowaniem można będzie odebrać je w Zodiaku po wcześniejszym umówieniu (kontakt@pawilonzodiak.pl).

już niedostępne -

Trwają ferie zimowe, czyli czas wielkiej laby, ale bez obaw - Zodiak nie pozwoli Wam się nudzić! Przyszykowaliśmy dwa różne scenariusze warsztatów, na które zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-10 lat!

Spotkanie, które odbędzie się 13 stycznia, przeniesie uczestników na naszą wystawę, której… nikt jeszcze nie widział na żywo! Porozmawiamy sobie o tym, czym była Ściana Wschodnia. Czy oddzielała pokoje lub pomieszczenia? A może, pokryta uchwytami, służyła do wspinania? Przedstawimy sobie także postać pana Zbigniewa Karpińskiego. Czy wolał kina, czy kawiarnie? A może był miłośnikiem zakupów? O tym i o wielu innych ciekawostkach dowiecie się na warsztatach!

Ale to jeszcze nie wszystko - dla wszystkich uczestników mamy mały prezent-niespodziankę - prześlemy go do wszystkich uczestników pocztą, już po zakończeniu spotkania! W czasie warsztatów będziemy używać łatwo dostępnych materiałów. Informację co należy przygotować otrzymają państwo mailem. W razie trudności ze skompletowaniem materiałów, można będzie odebrać je w Zodiaku po wcześniejszym umówieniu (kontakt@pawilonzodiak.pl).

Warsztaty trwać będą ok. 1-1,5 h i odbędą się na platformie ZOOM (jest możliwość połączenia się przez przeglądarkę, zachęcamy jednak do pobrania aplikacji). Na każde ze spotkań obowiązują osobne zapisy. Uczestnictwo w cyklu jest bezpłatne.

Zobacz również:

kultura i sztuka