Festiwal Miasto Kobiet 2019

7 Grudnia 2019, 11:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Ten bilet jest dla Ciebie, ponieważ jesteś laureatką konkursu realizowanego przez Kamilę Rowińską. Naciśnij "kup bilet", a następnie wpisz swój unikalny kod dostępu. Bilet będzie do pobrania za 0 zł. Gość Kamili Rowińskiej [TYLKO z kodem dostępu]

Ten bilet jest dla Ciebie, ponieważ jesteś laureatką konkursu realizowanego przez Kamilę Rowińską. Naciśnij "kup bilet", a następnie wpisz swój unikalny kod dostępu. Bilet będzie do pobrania za 0 zł.

dostępnych: 1

już niedostępne 123 456,00 zł -
Ten bilet jest dla Ciebie, ponieważ jesteś laureatką konkursu realizowanego przez "Miasto Kobiet". Naciśnij "kup bilet", a następni wpisz swój unikalny kod dostępu. Bilet będzie do pobrania za 0 zł. KONKURS [TYLKO z kodem dostępu]

Ten bilet jest dla Ciebie, ponieważ jesteś laureatką konkursu realizowanego przez "Miasto Kobiet". Naciśnij "kup bilet", a następni wpisz swój unikalny kod dostępu. Bilet będzie do pobrania za 0 zł.

dostępnych: 0

Wyprzedane 123 456,00 zł Wyprzedane

Miasto Kobiet i Fundacja Miasto Kobiet zaprasza na Festiwal Miasto Kobiet 2019, który odbędzie się już 7 grudnia w Krakowie. Premiera książki Mocne rozmowy, pasmo STEAM_ulujemy Kobiety, gala, benefis, panele dyskusyjne, power speeche, przestrzeń wystawiennicza i networkingowa. Inspirujące rozmowy, znani goście i osoby, które od 15 lat tworzą społeczność zaangażowanych czytelników skupionych wokół czasopisma, spotkań Klubu Miasta Kobiet, rozwojowych festiwali czy Fundacji Miasto Kobiet. Zapraszamy!


Festiwal Miasto Kobiet - część I.: 12.00-15.00 - STEAM_ulujemy Kobiety

Nauka, technologia i sztuka potrzebują kobiet. Żyjemy w czasach kultury innowacji, a łączenie kreatywności z przedsiębiorczością zawsze było naszą domeną. Fundacja Miasto Kobiet 7 grudnia 2019 r. zaprasza do wzięcia udziału w pierwszej części Festiwalu Miasto Kobiet pod hasłem STEAM*_ulujemy Kobiety. Na scenie krakowskiego Hevre wystąpią innowatorki, które łączą naukę, technologię, inżynierię, sztukę i matematykę. Wydarzenie odbędzie się ze specjalnym udziałem Kamili Rowińskiej - trenerki, coachki, autorki bestsellerowych książek o biznesie i rozwoju osobistym.


Zaprosiłyśmy kobiety, które na co dzień inspirują innych, ryzykują, odkrywają nieznane i polepszają jakość naszego życia. W planie imprezy: panel dyskusyjny z udziałem specjalistek z obszarów STEAM, mowy mocy i spotkanie z Kamilą Rowińską.
Wydarzenie jest realizowane przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach Mecenatu Małopolski.  

CO: Festiwal Miasto Kobiet cz. I: STEAM_ulujemy Kobiety 

GDZIE: Hevre, ul. Meiselsa 18, Kraków  

KIEDY: 7 grudnia 2019 r., godz.: 12.00-15.00

WSTĘP WOLNY. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

*(ang. Science, Technology, Engineering, Art, Maths)


Festiwal Miasto Kobiet - część II.: 17.00-20.00 - Gala 15-lecia Miasta Kobiet

Drugą część Festiwalu Miasto Kobiet rozpoczniemy od rozmowy z Kamilą Rowińską. Autorce wielu projektów, wspierających rozwój kobiet zadamy pytania nie tylko dotyczące jej pracy, ale też życia osobistego.
Częścią gali będzie premiera książki Mocne Rozmowy. Bohaterowie wywiadów byli rozmówcami redaktorki naczelnej, Anety Pondo zarówno na łamach czasopisma, jak i na żywo, w czasie Klubu Miasta Kobiet. Teraz spotkamy się z nimi po raz trzeci, by sprawdzić, jak przez te lata urosły ich moce. Spotkanie autorskie, w konwencji talk-show odbędzie się z udziałem: Moniki Jurczyk, Joanny Hussakowskiej i Oli Budzyńskiej. Po wywiadzie zapraszamy na indywidualne spotkania z gośćmi specjalnymi, zakupy w przestrzeni wystawienniczej i autografy.
W ramach Gali 15-lecia zapraszamy też na uroczysty benefis. Pojawią się na nim osoby, które miały i mają wpływ na kształt Miasta Kobiet.

CO: Festiwal Miasto Kobiet cz. II: Gala 15-lecia Miasta Kobiet 

GDZIE: Hevre, ul. Meiselsa 18, Kraków

KIEDY: 7 grudnia 2019 r., godz.: 17.00-20.00

UWAGA: W sprzedaży dostępnych jest tylko 100 miejsc.
WSTĘP: 49 zł - cena specjalna obowiązuje TYLKO do 25 października! Później: 79 zł

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji Miasto Kobiet, m.in. dofinansowanie bezpłatnej części Festiwalu Miasto Kobiet.

Nazwiska gości specjalnych, agendę i pozostałe atrakcje będziemy publikować w portalu www.miastokobiet.pl oraz na naszych stronach: Facebooku i Instagramie


ZOBACZ, JAK BAWIŁYŚMY SIĘ ROK TEMU PODCZAS FESTIWALU ROK KOBIET 2018

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Kraków