GALA FINAŁOWA RDZ

25 Kwietnia 2023, 11:00-13:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  GAlA FINAŁOWA RDZ
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

W imieniu Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza zapraszamy na uroczystą Galę Finałową Konkursu ,,Razem do zawodu". Gala odbędzie się 25 kwietnia 2023 roku, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni przy Alei Zwycięstwa 96/98, budynek III, sala C. Rozpoczęcie Gali o godzinie 11.00.

,,Razem do Zawodu" to wzmocnienie rozwoju gospodarczego regionu w obszarach odpowiadających lokalnym i regionalnym potrzebom rynku pracy poprzez przygotowanie kompetentnych kadr, a także poprawę zatrudnialności absolwentów szkół zawodowych, podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w województwie pomorskim, promocję szkolnictwa zawodowego, w szczególności w zawodach odpowiadających branżom kluczowym.

Gala Finałowa projektu jest wydarzeniem, podczas którego zostaje ogłoszony zwycięski zespół oraz zostają rozdane wyróżnienia dla wyjątkowych i nietuzinkowych projektów. Na galę finałową zapraszane są wszystkie zespoły projektowe, przedstawiciele przedsiębiorców, urzędu oraz uczelni wyższych. Jest to naprawdę wyjątkowy dzień, kiedy to wszyscy razem możemy świętować kreatywność uczniów z województwa pomorskiego.

Zobacz również:

inne wydarzenia 81-451 Gdynia