To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Dostęp do transmisji online. Kupujący otrzyma link do transmisji oraz dane do logowania. Udział online

Dostęp do transmisji online. Kupujący otrzyma link do transmisji oraz dane do logowania.

Wyprzedane 99,00 zł Wyprzedane
Udział premium (SALA NOTOWAŃ GPW) - ilość miejsc ograniczona Udział Premium (SALA NOTOWAŃ GPW) - ilość miejsc ograniczona

Udział premium (SALA NOTOWAŃ GPW) - ilość miejsc ograniczona

już niedostępne 522,75 zł -
  Bankiet Kongresowy
Wyprzedane 180,00 zł Wyprzedane

Szanowni Państwo, Uczestnicy Kongresów Allerhanda,

najnowsze przepisy prawa i zjawiska gospodarcze będą przedmiotem dyskusji siódmego Kongresu Regulacji Rynków Finansowych FinReg 2020 Allerhand Summits. W tym roku spotykamy się w Sali Notowań GPW w warunkach ograniczeń związanych z zagrożeniem epidemicznym. Liczba dostępnych fizycznie miejsc została zmniejszona zgodnie z przepisami (50 miejsc z niezbędnym dystansem), jednak udział w Kongresie będzie możliwy dla wszystkich chętnych poprzez interakcyjne łącze internetowe. Pierwszy raz organizujemy Kongres w trybie hybrydowym. Mamy nadzieję, że aktualność tematów i ranga panelistów w programie FinReg 2020 spowodują, że w tych nietypowych warunkach spotkamy się by poznać najnowsze regulacje finansowe, podsumować dorobek legislacji pierwszego półrocza pandemii oraz spojrzeć w przyszłość technologii w finansach i legislacji. Rozwój rynków finansowych zależy nie tylko od stanu gospodarki ale nade wszystko od regulacji finansowych.


Szok w gospodarce jaki spowodowała epidemia CoViD-19 oddziałuje też na system finansowy, co przekłada się na nowe regulacje finansowe tworzone w ekstraordynaryjnych warunkach. Będą one tematem pierwszej sesji. W sferze corporate governance, której będzie poświęcona druga sesja Kongresu, duże znaczenie zdobywają - najnowsza metodyka KNF oceny odpowiedniości członków organów podmiotów nadzorowanych oraz rodzące się koncepcje prawa grup kapitałowych. Funkcjonowanie rynku finansowego Unii Europejskiej skutkuje ujednoliceniem przepisów prawa i pytaniem czy jest jeszcze miejsce na regulacje krajowe w tym obszarze? Na co spróbujemy odpowiedzieć w sesji trzeciej. Funkcjonowanie firm BigTech i pojawienie się zapowiedzi globalnej kryptowaluty powoduje, że reakcja regulacyjna jest konieczna na poziomie unijnym a nie narodowym. Tematem kolejnej sesji Kongresu jest tzw. zrównoważone ekologicznie finansowanie poprzez rynki kapitałowe, które z coraz większą siłą daje znać i na polskim rynku, choćby poprzez emisję tzw. zielonych obligacji korporacyjnych.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa