To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny / miejsca siedzące nienumerowane

dostępnych: 1

już niedostępne 35,00 zł -

Kto lepiej poruszy temat miłości podczas dnia zakochanych, jak nie małżeński duet artystów, który zadebiutował płytą opartą na miłosnej poezji hebrajskiej z Pieśni nad Pieśniami. Po raz pierwszy w Dobrym Miejscu wystąpi zespół FISHECLECTIC w koncercie pt. "Chodź, pójdziemy za rękę".

O ZESPOLE:

Po latach zdobywania doświadczeń muzycznych i życiowych oraz kolaboracji z innymi zespołami małżeństwo dwojga muzyków: Joanny Kupczyńskiej - wokalistki i autorki piosenek oraz Łukasza Kupczyńskiego - poety, rysownika, kompozytora i multiinstrumentalisty zdecydowało się stworzyć własny, autorski projekt - miłosną opowieść muzyczną inspirowaną Pieśnią nad Pieśniami. Płyta pt. "Wejdź" wydana w 2012 roku , z utworami takimi jak Pieczęć, Popatrz na mnie, czy Ukochana, zdobyła serca słuchaczy, przekonując głębią przekazu, oryginalnymi wokalami i niepowtarzalnym stylem muzycznym, z pogranicza dream indie pop i akustycznego folk.

Rok po wydaniu albumu, artyści rozpoczęli działalność koncertową. Przy dużej dozie kreatywności i muzycznej wszechstronności, między innymi Łukasza Kupczyńskiego, który podczas koncertów gra na ośmiu różnych instrumentach, udało się z powodzeniem przełożyć wielowarstwowe utwory muzyczne na żywe występy.


fisheclectic_walentynki_dobremiejsce_ s2

fot. archiwum FISHECLECTIC

Zespół Fisheclectic, wspierany przez gitarzystę Michała Dziubę, oraz Mateusza Sałaciaka na padach perkusyjnych, zaczął pojawiać się na scenach festiwali muzycznych - SLOT Art Festiwal, Song of Songs Festival, Ławka Festiwal, Woodstock, a także na wielu scenach klubowych i teatralnych w kraju i za granicą.

W międzyczasie powstała kolejna, tym razem dwujęzyczna płyta pt. "Biorę Ciebie", z której pochodzą dwa najpopularniejsze utwory zespołu: "Chcę widzieć Cię" i Ucisz się. W maju 2018 odbyła się premiera trzeciego albumu zespołu pt. "Jeszcze Nie Znikaj", prezentowanego w Programie trzecim Polskiego Radia między innymi przez Marka Niedźwieckiego, który zaprosił zespół do audycji Markomania.

To z najnowszej płyty pochodzi piosenka "Chodź". Skomponowana na podstawie miłosnego wiersza męża dla żony i zilustrowana filmem zrealizowanym przez Eye One Studio w Poznaniu, który można obejrzeć na kanale YouTube, może stać się inspiracją dla wielu par.

Jednak występ Fisheclectic to nie tylko uczta muzyczna dla zakochanych, ale również przesłanie o miłości, która przekracza granice doczesnego życia i jest dostępna dla każdego.

fisheclectic_walentynki_dobremiejsce_ s

fot. archiwum FISHECLECTIC

Dyskografia

Fisheclectic "Wejdź" 2012

Fisheclectic "Biorę Ciebie" 2015

Fisheclectic "Jeszcze nie Znikaj"" 2018


14 lutego 2020 r. godz.: 19:00.

Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B

(MIEJSCA NIENUMEROWANE - LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)


Zobacz również:

koncerty Koncert Walentynki wydarzenia Warszawa