To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Przed wejściem należy okazać: unijne cyfrowe zaświadczenie COVID lub zaświadczenie o szczepieniu, wyniku testu, wyzdrowieniu. Bilet normalny dla osoby zaszczepionej / miejsca siedzące nienumerowane

Bilet dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Przed wejściem należy okazać: unijne cyfrowe zaświadczenie COVID lub zaświadczenie o szczepieniu, wyniku testu, wyzdrowieniu.

już niedostępne 50,00 zł -
Bilet dla osób niezaszczepionych przeciwko COVID-19. Bilet normalny dla osoby niezaszczepionej / miejsca siedzące nienumerowane

Bilet dla osób niezaszczepionych przeciwko COVID-19.

już niedostępne 50,00 zł -

Z okazji święta zakochanych, Warszawę odwiedzi znany i lubiany zespół FISHECLECTIC. Muzyczna i duchowa uczta dla miłośników delikatnych brzmień. Słowa niosące duży ładunek pociechy i zachęty w połączeniu z kompozycjami o niezwykle kojącym działaniu szykuje dla Was małżeński duet artystów: Joanna i Łukasz Kupczyńscy w koncercie pt. "Chodź pójdziemy za rękę".

O ZESPOLE

Po latach zdobywania doświadczeń muzycznych i życiowych oraz kolaboracji z innymi zespołami małżeństwo dwojga muzyków: Joanny Kupczyńskiej - wokalistki i autorki piosenek oraz Łukasza Kupczyńskiego - poety, rysownika, kompozytora i multiinstrumentalisty zdecydowało się stworzyć własny, autorski projekt - miłosną opowieść muzyczną inspirowaną Pieśnią nad Pieśniami. Płyta pt. "Wejdź" wydana w 2012 roku , z utworami takimi jak Pieczęć, Popatrz na mnie, czy Ukochana, zdobyła serca słuchaczy, przekonując głębią przekazu, oryginalnymi wokalami i niepowtarzalnym stylem muzycznym, z pogranicza dream indie pop i akustycznego folk.

Wkrótce małżeństwo rozwinęło swój studyjny projekt muzyczny, zapraszając do współpracy gitarzystę, Michała Dziubę i rozpoczynając działalność koncertową. Mimo zaledwie trzyosobowego składu, udało się przełożyć wielowarstwowe utwory na wersje live dzięki wyobraźni i multi- instrumentalizmowi muzyków. I tak, sam Łukasz Kupczyński podczas koncertu gra na 8 instrumentach (kontrabas elektryczny, mandola, mandolina, skrzypce, banjo, gitara basowa, komputery i instrumenty klawiszowe).

Trzy lata po wydaniu pierwszej płyty, w 2015 roku pojawił się drugi, tym razem dwujęzyczny album Fisheclectic pt. "Biorę Ciebie". To na nim pojawiły się utwory "Chcę widzieć Cię" i "Ucisz się", cieszące się nieustającą popularnością wśród słuchaczy.

W 2018 roku muzycy wydali kolejny autorski album pt. "Jeszcze Nie Znikaj", prezentowany w wielu audycjach muzycznych m.in. Markomanii - autorskiej audycji Marka Niedźwieckiego w radiowej trójce, w Muzyce Dobrego Słowa radia czwórka, w audycji Scena i Sława radia Opole i wielu innych, a płyta pojawiła się na półkach wszystkich salonów empik.

To co miało być jednorazowym uwolnieniem twórczej energii stało się muzyczną i duchową misją zespołu, docierając do serc tysięcy słuchaczy, ceniących szczerość przekazu i nietuzinkowy, eklektyczny styl muzyczny.

Piosenki Fisheclectic słuchane są w 61 krajach świata i mają ponad 12 milionów odsłon w serwisie YouTube. Zespół gościł na festiwalach muzycznych takich jak SLOT Art Festiwal, Song of Songs Festival, Ławka Festiwal, Pol'and'Rock Festival (dawny Woodstock), grał koncerty w kościołach i na rynkach, w domach pomocy społecznej, jak i na deskach teatrów i filharmonii, klubów muzycznych i domów kultury, w kraju i za granicą.

Dyskografia:

Fisheclectic "Wejdź" 2012

Fisheclectic "Biorę Ciebie" 2015

Fisheclectic "Jeszcze nie Znikaj"" 2018Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Zobacz również:

koncerty Koncert Walentynki wydarzenia Warszawa