Forum Rodziców przy Fundacji KIDS

19 Maja 2021, 20:00-21:00 (środa)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Webinar dla rodziców
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Rodzice! Razem możemy wpływać na poprawę doświadczeń szpitalnych naszych dzieci!

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w spotkaniu dotyczącym powstającego Forum Rodziców Fundacji K.I.D.S. - K.I.D.S. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali.

Głos rodziców jest kluczowy i to on może sprawić, aby szpital był miejscem bardziej przyjaznym i bezpiecznym dla naszych dzieci.

Dzieląc się swoimi doświadczeniami możemy wspólnie tworzyć szpitale przyszłości! Jednym z głównych założeń działalności Forum jest połączenie sił rodziców w celu zmieniania dziecięcych szpitali a tym samym poprawy doświadczeń naszych dzieci i nas - rodziców.

Webinarium odbędzie się 19.05.2021 o godz. 20.00

Link do spotkania: https://meet.google.com/iaj-xkvh-iyx

Zaproszenie i link zostaną dodatkowo wysłane w osobnym mailu.

Podczas spotkania opowiemy Wam o działalności Fundacji K.I.D.S - K.I.D.S. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali oraz o planach związanych z powstającym Forum Rodziców.

Fundacja K.I.D.S. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali powstała aby zmieniać dziecięce szpitale na dobre. Naszym celem jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, które redukują stres u małych pacjentów i ich opiekunów, zwiększają komfort pracy personelu medycznego, pozwalają przyspieszyć procedury, a także zmieniają doświadczenie pacjentów związane z hospitalizacją.

Dołączcie do nas! Wspólnie możemy zmieniać dziecięce szpitale na dobre!

Karolina Sielska-Bielska

Rodzic, Dyrektor Forum Rodziców

Jestem rodzicem, który chce mieć wpływ na zmianę doświadczeń naszych dzieci w szpitalach pediatrycznych w Polsce.Z wykształcenia i zamiłowania jestem etnografem i service designerem. Od 15 lat jestem związana z branżą IT oraz Healtcare. Na co dzień dbam o to, aby głos klienta był słyszany w biznesie. W K.I.D.S. wykorzystuję doświadczenie zawodowe aby wpływać na poprawę jakości doświadczeń małych pacjentów i ich opiekunów.

https://www.linkedin.com/in/karolinasielskabielska/

Tomasz Rudolf

Rodzic. Współtwórca Fundacji K.I.D.S. Przedsiębiorca i innowator. Executive Chairman w fabryce startupów The Heart, tworzącej nowe biznesy we współpracy z międzynarodowymi korporacjami.

https://www.linkedin.com/in/tomaszrudolf/

Zobacz również:

inne