FotoCamp 2020 - fotografia, podróże, reportaż

4 Września 2020, 10:00 (Piątek) - 6 Września 2020, 12:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

W cenie karnetu

W tegorocznym FotoCamp 2020 przewidzieliśmy dla Was atrakcyjne aktywności trwające przez cały czas festiwalu. Aktywności te są ogólnodostępne (jedynym wymaganiem jest posiadanie ważnego karnetu), w podstawowej cenie wejściówki i nie wymagają specjalnej rejestracji. 

W tym roku, oprócz unikalnego klimatu festiwalu, przewidzieliśmy w cenie karnetu ponad 22 prezentacje, 9 warsztatów i EXPO, gdzie będzie można zapoznać się z najnowszym sprzętem różnych producentów fotograficznych.

Wszystko to w górskiej atmosferze ekskluzywnego Camp66, z widokiem na Śnieżkę przy porannej kawie :)  Wszystko co najlepsze z poprzednich edycji (luźne rozmowy, przyjacielski i otwarty klimat, konsultacje z Tomaszem Tomaszewskim) zachowaliśmy takę w tegorocznym spotkaniu. Nie zwlekaj, kup karnet i budujmy razem to wspólne święto fotografii!


PREZENTACJE W CENIE KARNETU

Jak co roku głównym punktem programu FotoCamp są wyjątkowe prezentacje znakomitych fotografek i fotografów. Podzieliliśmy program prezentacji na dwa bloki, oba równie ważne:

 1. Blok południowy: zawierać będzie prezentacje 45-minutowe fotograficzne i podróżnicze, dyskusje, prezentacje nowych książek fotograficznych oraz ważne tematy około fotograficzne (np. prawa autorskie, współpraca reporter-fotograf, etyka fotografowania).
 2. Blok wieczorny: zawierać będzie tylko 60-minutowe prezentacje fotograficzne znanych w kraju i na świecie autorów. W tym roku po raz pierwszy będziemy mieli także prelegenta zza granicy.
Szczegółowe informacje o prelegentach będziemy udostępniać w naszych mediach społecznościowych oraz w programie na stronie >>> https://www.fotocamp.pl/program/

WARSZTATY i POKAZY W CENIE KARNETU

 1. "Wstęp do fotografii analogowej - jaki negatyw wybrać?" | prowadzi: Zbyszek Kordys
 2. "Fotografia street'owa i edycja, cz.1." | prowadzą: Tymon Markowski, Bartek Molga
 3. "Jak zrobić fotorelację z wydarzenia" | prowadzą: Marek Krzyżanek, Tomasz Kubaczyk
 4. "Fotografia alternatywna i techniki graficzne" | prowadzą: Dominika Dzieniszewska, Łukasz Gietka
 5. "Dokumentalista vs fotoreporter" | prowadzą: Marta Rybicka, Sławek Kamiński
 6. "Książka fotograficzna - jak ją zrobić?" | prowadzą: Joanna Kinowska, Tomek Kubaczyk
 7. "Fotografia street'owa i edycja, cz.2." | prowadzą: Tymon Markowski, Bartek Molga
 8. "Nie bój się zaświecić - portrety z lampą" | prowadzą: Mirek Kania
 9. "Fotograficzne DNA" | prowadzi: Krzysztof Pacholak
 10. "ILFORD PHOTO WALK" | prowadzi: Zbyszek Kordys
 11. "Światło w filmie" | prowadzi: Michał Przybylski
 12. "Warsztaty fotograficzne z FOMEI" | prowadzi: Grzegorz Szafruga

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.


EXPO

Co prawda ten rok spłatał nam jednego dużego figla, ale już wiemy, że dołączy do nas spora część wystawców znanych wam z FotoCampu. Będzie możliwość sprawdzenia obiektywów, aparatów, oświetlenia, akcesoriów. Szykowane są też pokazy i warsztaty dotyczące technik i narzędzi fotograficznych. Pośród wielu naszych gości odnajdziecie ambasadorów największych marek na świecie, którzy chętnie podzielą się z Wami własnym doświadczeniem. Zapraszamy!


DODATKOWE ATRAKCJE

Dla ciała i ducha zorganizowaliśmy dla Was ćwiczenia Tai Chi, starożytnej chińskiej sztuki walki, prowadzone przez Jakuba Byrczka. Doskonale działa na ciału i umysł, świetne dla poprawy skupeinia, kondycji fizycznej i walki ze stresem.

Oprócz tego, na stałe zagościły u nas zajęcia z Jogi, prowadzone przez hinduskiego mistrza Pawan Pandey!

Nie zabraknie także coś dla wielbicieli nocnych imprez w rytmach i klimatach etno - prowadzona przez świetnego DJ'a

To nie wszystko, jak co roku przygotowaliśmy dla Was garść niespodzianek, ale o tym dowiecie się na miejscu :) Do zobaczenia!