To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Kreatywny portret sportowy
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Lista rezerwowa
już niedostępne -

Fotografia produktowa pojawia się wszędzie tam, gdzie wymagane jest promowanie danej marki, towaru albo usługi, a tym samym oddziaływanie na konsumentów i zachęcanie ich do dokonania zakupu. Nie każde zdjęcie musi być jednak statycznym zdjęciem packshotowym! Na warsztatach pokażemy, jak zbudować na zdjęciu dynamiczny, lekki nastrój i wykorzystać moc zamrażania ruchu przy użyciu lamp Godox.

Dynamika, woda, splashe, dym - jeśli chcesz wykorzystywać efekty specjalne na swoich zdjęciach przyjdź i zainspiruj się technikami pracy jednego z najbardziej kreatywnych fotografów reklamowych młodego pokolenia - Mateusza Luzara! Matlu wykonywał w swojej pracy wiele kreatywnych zdjęć dla takich marek jak Tymbark, Tiger czy Carrefour.


W warsztatach czynny udział może wziąć maksymalnie 8 osób, jednak ze względu na to, że warsztaty odbywają się w głównej sali, będą też miejsca dla widowni, aby skorzystać z warsztatów, w formie pokazu.
Uczestnictwo w formie pokazu nie wymaga zapisu.


 

Mateusz Luzar GodoxProwadzący

Mateusz Luzar

Mateusz MAT LU Luzar jest fotografem komercyjnym. Od kliku lat wykładowca fotografii reklamowej oraz studyjnej w Akademii Fotografii. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Wraz ze swoim zespołem zajmuje się szeroko pojętą fotografią reklamową. Ich specjalizacją jest produkt oraz portret. Tworzył kampanie m.in. dla: Tiger, Duka, House, Wawel, Dr Witt, Tarczyn, Maspex, House.

https://www.matlu.euZobacz również:

szkolenia Branża szkoleniowa Fotografia Fotografia cyfrowa Projektowanie oświetlenia wydarzenia Kraków