To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet wstępu
już niedostępne 40,00 zł -

STYL MYŚLENIA NAUCZYCIELA A ZAANGAŻOWANIE I WYNIKI OSIĄGANE PRZEZ UCZNIÓW - FRIS® W EDUKACJI

Zrozumienie różnorodności stylów myślenia jest cenną wiedzą zarówno dla szefa pracującego z ludźmi, jak i dla nauczyciela przekazującego wiedzę. Narzędzie diagnostyczne FRIS® pozwala w prosty i szybki sposób poznać różne style myślenia, kryteria podejmowania decyzji czy rozwiązywania problemów. FRIS® daje możliwość lepszego i świadomego poznania własnego stylu myślenia i działania dzięki czemu komunikacja i współpraca z innymi (uczniami, pracownikami, partnerami) może być bardziej efektywna i łatwiejsza.

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA

Niezależnie od tego czy jesteś nauczycielem w szkole podstawowej, średniej czy uczelni wyższej, czy jesteś dyrektorem szkoły lub pedagogiem - jednym z większych wyzwań we współczesnym nauczaniu jest zrozumienie uczniów - ich motywacji, predyspozycji, sposobu komunikacji czy potrzeb.

Jak ująć te różnice w sposób, który pozwoli na nauczanie jednocześnie z troską o siebie i uczniów jak i o końcowe efekty nauczania? Jak stworzyć dobry przepis na lekcję dzięki czemu można zwiększyć szanse na efektywne opanowanie materiałów przez uczniów, ich końcowe wyniki, jak i swoje zadowolenie.

Zapraszam Cię na trzygodzinne doświadczenie metodologii FRIS® Style Myślenia i Działania - modelu, który pozwala ujawnić i zrozumieć Twoją:

  • naturalną komunikację,
  • motywacje,
  • predyspozycje,
  • silne strony, talenty i możliwość ich wzmacniania.

W trakcie warsztatów zostaną przedstawione najciekawsze wnioski z ogólnopolskiego projektu: "Styl myślenia nauczyciela" przeprowadzonego na grupie 5804 nauczycieli w całej Polsce.

To szkolenie jest częścią "Festiwalu FRIS®" - akcji, w ramach której 25 i 26 października 2019 r. są organizowane szkolenia FRIS® w miejscowościach na terenie całej Polski! 

Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal.

Organizator:

MILAT Dariusz RATAJCZAK - partner FRIS®, certyfikowany trener FRIS®, coach, trener biznesu, pedagog. Wieloletni praktyk od 20 lat związany z zarządzaniem ludźmi jak i procesami. W procesach szkoleniowych i coachingowych stawia przede wszystkim na rozwój umiejętności i kompetencji swoich klientów. Wypracowane ponad 3000 h szkoleniowych, 600 h coachingowych, przeszkolonych ponad 1500 uczestników.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia 64-100 Leszno