To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na FRISowe spotkanie duetów
Wyprzedane 40,00 zł Wyprzedane

Zastanawiasz się czasami nad niewykrywalnymi przez współczesne metody kryminalistyczne sposobami unieszkodliwienia osobistego współmałżonka? A może ręce Ci czasem opadają, bo masz wrażenie, że mówisz do swojego nastolatka po chińsku (taki jest poziom zrozumienia)? A może jest dokładnie odrwotnie, czyli świetnie uzupełniacie się jako partnerzy (np. biznesowi), bo znacie swoje słabe i mocne strony, korzystając z nich z pełną premedytacją?

Jeżeli jesteś w relacji, którą chcesz pielęgnować, dbać i rozwijać, to zapraszamy Cię ze swoją parą na warsztat w ramach Festiwalu FRIS®, dedykowany właśnie wam. Niezależnie od tego, czy przychodzi Ci do głowy związek intymny, z przyjacielem, wspólnikiem czy wspólpracownikiem, dzieckiem czy rodzicem, zaproś na piątkowy wieczór tę osobę na "randkę", podczas której poznacie bliżej mechanizmy, które rządzą naszym widzeniem świata. Dowiecie się, co tak naprawdę każdy z was rozumie w rozmowie i dlaczego. Opowiemy wam o absurdalnych kłótniach, które mogą nie mieć miejsca, jeżeli nauczymy się "języka umysłu" tej drugiej osoby - wystarczy poziom komunikatywny ;).

Warsztat przeznaczony jest dla duetów, tak będzie wam się lepiej pracowało. Nie będziemy teoretyzować, tylko od razu wdrażać w praktykę, to co nauka wie już od jakiegoś czasu. Nie jest to terapia małżeńska, jeżeli przyszły Ci do głowy takie wątpliwości. Celem warsztatów jest podniesienie poziomu zaawansowania w waszym dialogu.

Czego się dowiesz / nauczysz na szkoleniu?

  • jak bardzo się między sobą pięknie różnimy i co z tego najczęściej wynika
  • jak nie wpadać w podstawowe pułapki
  • jak komunikować się efektywniej, przyjemniej i mieć częściej usmiech na twarzy niż smutek i złość w sercu
  • poniżej nasze bio, ale nie po to, żeby się chwalić, ale pokazać skąd  czerpiemy wiedzę i doświadczenie, którym będziemy się z Tobą dzielić.

Kto poprowadzi szkolenie?

Kamila Pępiak - Kowalska (Wizjoner, Humanista)

Kamila ma ponad 10 lat doświadczenia w roli coacha, trenera w biznesie, konsultanta i doradcy tak w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Od 2009 roku prowadzi własną firmę zapewniającą wsparcie w obszarze budowania przewagi konkurencyjnej w oparciu o kapitał intelektualny. Pracuje dla wielu branż, co celowo wykorzystuje w transferze wiedzy i dobrych praktyk. Doskonale rozumie wyzwania współczesnego biznesu.

Jako profesjonalny coach, certyfikowany mentor, superwizor i trener, Kamila wspiera swoich klientów już przeszło przez 10 000 godzin na terenie całej Europy. Jest również edukatorem dla trenerów, doradców i coachów.

Zdecydowana większość klientów Kamili to Liderzy zorientowani na osiągnięcia, produktywność i efektywność. Decydują się na współpracę, ponieważ chcą podnosić poziom integralności w życiu (tak zawodowym, jak i prywatnym) i pracować w stylu prowokującym do myślenia i działania.

Kamila współpracowała z dziesiątkami liderów w organizacjach takich jak Volkswagen, Fujitsu, Molex, Netguru, DGS, Kongsberg, inProjects, Deloitte, PMI, IPMA, Action for Happiness, ICF, British Council, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza. Jest Certyfikowana w Mentor Coaching (MCC), Trenerem i Partnerem Style Myślenia i Działania FRIS®, Akredytowanym Trenerem Thomas International TEIQ®, Associated Coach przy Center for Creative Leadership, British Council (Academic Teaching Excellence).

Kamila wspiera liderów w podnoszeniu kompetencji w zakresie krytycznego myślenia, dostarczania informacji zwrotnej oraz budowania funkcjonalnych zespołów w oparciu o ich potencjał.

Elżbieta Stelmach (Wizjoner, Entuzjasta)

Twórca i właściciel Centrum Szkoleniowo-Rozwojowego Sapientia w Szczecinie, Certyfikowany Trener i Partner FRIS, Praktyk Analizy Transakcyjnej, trener biznesu z ponad 20 - letnim doświadczeniem, konsultant, dyplomowany coach i doradca zawodowy, coach kryzysowy, pedagog, socjoterapeuta, przedsiębiorca.

Współpracuje z uczelniami wyższymi jako wykładowca na studiach podyplomowych, m.in. PUM, WSB, US, ALK MBA.

Od ponad 20 lat pracuje jako trener, szkoląc, m.in. z zakresu efektywnej komunikacji, negocjacji, autoprezentacji i wystąpień publicznych, budowania i zarządzania zespołem, asertywności, analizy transakcyjnej w biznesie, stresu i wypalenia zawodowego, coachingu, itp. dla różnych grup zawodowych: przedsiębiorców i ich pracowników, urzędników, sędziów, nauczycieli, dyrektorów, uczniów, studentów.

Pracuje też jako konsultant, mentor, coach, trener w firmach biznesowych (m.in. IT, usługowych, produkcyjnych, handlowych) tworząc programy rozwojowe, budując strategie rozwoju pracowników i menedżerów, oraz kompetencje społeczne na różnych szczeblach organizacyjnych. Pomaga kształtować wizerunek przedsiębiorcy.

Twórca Centrum Szkoleniowo-Rozwojowego Sapientia, które prowadzi od 1996r., ukierunkowanego na wspieranie rozwoju osobistego i kompetencji zawodowych kadry menedżerskiej oraz pracowników organizacji biznesowych, instytucji publicznych (sądów, urzędów), szkół i uczelni. Dodatkowo, Centrum zajmuje się diagnozowaniem potencjału i predyspozycji zawodowych młodzieży i dorosłych. Budując ich świadomość pomaga kształtować drogę edukacyjną i zawodową.

Absolwentka Szkoły Analizy Transakcyjnej w Poznaniu, oraz uczestnik "Education via Autonomy", część II szkoleń zaawansowanych i superwizji z zakresu zastosowania Analizy Transakcyjnej. Ukończyła też Akademię Coachingu Kryzysowego, Studia Podyplomowe "Coaching" na WSB w Poznaniu, "Psychologiczne Doradztwo Zawodowe i Personalne" na UAM, "Psychologię w zarządzaniu" na UAM, "Socjoterapia i profilaktyka uzależnień" na US oraz kilku innych kierunków z obszaru kompetencji miękkich.

W ostatnich latach prowadziła szkolenia, doradztwo i consulting, m.in. dla: PGNiG, Kongsberg, Sąd Apelacyjny, Sąd Okręgowy, Sądy Rejonowe, Urząd Marszałkowski, Urząd Miejski, inProjects, Technopark, Avida, PUM, WSB, UAM, US, PFP, SIG, SARL, PIG, CSP, WORD, OPEN MIND, WFOŚiGW, Auchen, GDDKiA.

Informacje organizacyjne:

  • Warsztat odbędzie się 25.10.2019 (piątkowy wieczór) - dokładne miejsce zostanie podane w późniejszym terminie - na pewno będzie to Szczecin.
  • Nie musisz mieć swojej analizy FRIS, nie musisz mieć żadnej wiedzy na temat FRIS - po prostu zabierz ze sobą kogoś, z kim chcesz miło spędzić piątkowy wieczór pogłębiając waszą relację w oparciu o badania naukowe.
  • Jeden bilet jest dla jednej osoby.

    To szkolenie jest częścią "Festiwalu FRIS®" - akcji, w ramach której 25 i 26 października 2019 r. są organizowane szkolenia FRIS® w miejscowościach na terenie całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Szczecin