To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapisz się na spotkanie informacyjne!
już niedostępne -

Po dłuższej przerwie wraca oferta dotacyjna dla przedsiębiorców. Już 19 kwietnia o nowych funduszach unijnych opowiedzą doradcy biznesowi Wojciech Połap i Sebastian Garbacz. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Raciborskiej Izby Gospodarczej. Początek o 8:30.

Plan spotkania | 19 kwietnia 2024 r.
8:30-9:00 | Rejestracja i powitanie uczestników;
9:00-9:40 | Dotacje na tworzenie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych;
9:40-9:55 | Rozwijanie i wzmacnianie zdolności badawczych i innowacyjnych oraz wykorzystywanie zaawansowanych technologii;
9:55-10:10 | Wsparcie finansowe dla branży gastronomicznej, hotelarskiej, cateringowej i kulturalnej w ramach KPO;
10:10-10:20 | Wdrożenie innowacji technologicznych w zakresie wykorzystania narzędzi ICT wraz z zakupem środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz przeszkoleniem;
10:20-10:45 | Pytania uczestników oraz zakończenie spotkania.

Spotkanie jest bezpłatne. Jego organizatorami są Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS oraz Raciborska Izba Gospodarcza. Aby wziąć w nim udział należy się zarejestrować za pomocą formularza zgłoszeniowego. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

BIO prelegentów
Sebastian Garbacz
- doradca biznesowy, konsultant modeli biznesowych, specjalista ds. tworzenia projektów i pozyskiwania środków zewnętrznych związany z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS. Wspiera przedsiębiorców w zakresie uruchomienie i rozwoju działalności gospodarczej. Doradca Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.
Wojciech Połap - doświadczony trener i doradca biznesowy. Obecnie pracuje w firmie consultingowej. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych oraz opracowywania wniosków o dotacje unijne, ministerialne i urzędów pracy.
_____
Uzyskaj dotację z Unii Europejskiej
data: 19 kwietnia 2024 r. | godz.: 8:30-10:45
miejsce: Raciborska Izba Gospodarcza (ul. Batorego 7, Racibórz)
organizatorzy: Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS oraz Raciborska Izba Gospodarcza


Doradztwo jest świadczone w ramach projektu "Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Obszaru Rybnickiego", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027.

Zobacz również:

inne Dotacje wydarzenia Racibórz