Gramy, tańczymy i leżakujemy - Futuwawka z Zodiakiem

10 Kwietnia 2021, 12:00-14:00 (Sobota)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Gramy, tańczymy i leżakujemy
już niedostępne -

Wiecie jak będzie prezentowała się Warszawa przyszłości? Albo nie: jak chcielibyście, żeby wyglądała? Uruchomcie razem z nami wyobraźnię, poruszcie zmysły i chwyćcie za nożyczki! Zapraszamy na warsztaty towarzyszące konkursowi FUTUWAWA. Podczas spotkań zastanowimy się jak przemieszać się po mieście przyszłości, jak tańczyć, a jak odpoczywać. Efektem będą prace, które z powodzeniem będziecie mogli zgłosić do konkursu w kategorii dla najmłodszych - Futuwawka.

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat. Widzimy się online na platformie ZOOM. Obowiązują zapisy. Link do spotkania oraz informacje o potrzebnych materiałach otrzymacie mailem.


Gramy, tańczymy i leżakujemy - o wolnym czasie w Futuwawce.

Wolny czas jest naprawdę ważny! Czy będzie też ważny za 30 lat? No pewnie! Chociaż będziemy już zupełnie dorośli, nie przestaniemy przecież potrzebować odpoczynku. Jak będą wyglądać przestrzenie do relaksu w mieście przyszłości? Czy powinny być na trawie, nad wodą? A może konieczne na specjalnym podłożu, które ułatwi trenowanie?

Na warsztatach zastanowimy się czego najbardziej brakuje dorosłym w mieście i co należy stworzyć, aby uniknąć tego "braku", gdy już sami przestaniemy być dziećmi!

Do zobaczenia w projektowym mieście!

Futuwawka

V edycja Konkursu FUTUWAWA. Jak będziemy mieszkać w Warszawie przyszłości? organizowana przez Fundację Puszka i m.st. Warszawa jak zawsze poszukuje wizjonerskich pomysłów na przyszłość. A kto ma najbardziej szalone pomysły, jeśli nie dzieciaki? Dla nich też coś mamy! Futuwawka to kategoria skierowana do klas 1-8. Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone (tablet graficzny i inne nagrody rzeczowe) i pokazane na wystawie w ZODIAKU Warszawskim Pawilonie Architektury.

Więcej informacji na stronie internetowej konkursu.

Zobacz również:

kultura i sztuka