Gala z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych

7 Października 2021, 18:00 (Czwartek)

Filharmonia Koszalińska, Koszalin Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Jedna osoba może zapisać maksymalnie 15 osób ze swojej organizacji. Gala z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych

Jedna osoba może zapisać maksymalnie 15 osób ze swojej organizacji.

już niedostępne -

Koszaliński Dzień Organizacji Pozarządowych jest świętem obchodzonym 7 października, które zostało ustanowione przez lokalne władze już 8 lat temu. Podczas niego oficjalnie doceniamy osoby działające w lokalnych stowarzyszeniach i fundacjach za wprowadzanie pozytywnych zmian w naszym otoczeniu oraz wspaniałą energię, którą wnoszą do naszego miasta. 

Aby ten dzień był wyjątkowy Pracownia Pozarządowa organizuje uroczystą Galę. Tegoroczna odbędzie się 7 października (czwartek) o godz. 18:00 w Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki. Podczas tego wydarzenia szczególnie promujemy działania lokalnych organizacji, doceniamy ich sukcesy i zachęcamy innych mieszkańców do aktywności. To czas naszego wspólnego świętowania, poznawania się, nawiązywania współpracy, wzajemnej inspiracji.

Kilkuset społeczników i społeczniczek razem w jednym miejscu - piękna energia! 
Bądź tam razem z nami! 

W tym roku z okazji Roku Koszalińskiej Kultury motywem przewodnim Gali będzie właśnie koszalińska kultura. Lokalni artyści i artystki różnorodnych dziedzin sztuki przygotują dla nas moc atrakcji. Czeka nas m. in. uczta muzyczna, taneczna i teatralna. Jak zawsze nie zabraknie też dużej dawki inspiracji, motywacji i poczucia wspólnoty środowiska aktywnych ludzi Koszalina. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. By być jego uczestnikiem/czką wystarczy spełnić dwa warunki:

  • być koszalińskim społecznikiem / społeczniczką lub przedstawicielem / przedstawicielką lokalnego samorządu 
  • zarejestrować się poprzez dostępny formularz.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną zapraszamy na Galę maks. 15 osób z jednej organizacji. W przypadku zgłaszania kolejnych osób trafią one na listę rezerwową, a ich udział w wydarzeniu będzie możliwy w przypadku wolnych miejsc.

Informacji na temat Gali udzielamy pod numerem tel.: 94 3403523 oraz mailowo: biuro@pracowniapozarzadowa.pl

Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na Facebooku i śledzenia aktualności! Organizatorem Gali jest Pracownia Pozarządowa - koszalińskie stowarzyszenie, które od ponad 20 lat z sukcesami wspiera aktywność społeczną mieszkańców i mieszkanek Koszalina.

Realizowane w ramach prowadzenia Centrum Organizacji Pozarządowych w Koszalinie
zadania współfinansowanego ze środków Miasta Koszalina


Informacja dot. przetwarzania danych:

Biorąc udział w wydarzeniu uczestnik / uczestniczka wyraża zgodę na to, że:

- Administratorem jego danych osobowych jest Pracownia Pozarządowa mająca siedzibę w Koszalinie przy ul. Dworcowej 2.
- Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem w sposób spełniający warunki, o których mowa w art. 6 ust. 1 lit. c oraz art. 9 ust. 2 lit g. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679.
- Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu organizacji Gali z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych.
- Uczestnik / uczestniczka posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich edycji, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia i do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
- Pracownia Pozarządowa ma prawo na nieodpłatne wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika / uczestniczki utrwalonego w trakcie wydarzenia poprzez jego publikację w materiałach promocyjnych i informacyjnych w wersji elektronicznej (Internet) oraz drukowanej.
- Uczestnik / uczestniczka, w przypadku braku możliwości udziału w Gali, zobowiązuje się do kontaktu z Pracownią Pozarządową w celu zwolnienia zarezerwowanego miejsca.

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Koszalin