Gala z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych 2023

7 Października 2023, 18:00-19:30 (Sobota)

Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki, Koszalin Zobacz na mapie

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka - Gala z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych 2023
już niedostępne -
  Wejściówka - Gala z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych 2023
6 Października 2023, 23:58

Już 7 października spotkamy się na lubianym i cenionym wydarzeniu - Gali z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych! 


Gala jest zainicjowana i po raz dziesiąty organizowana przez Pracownię Pozarządową. Pragniemy podziękować koszalińskim organizacjom pozarządowym za całoroczny wkład w rozwój naszego miasta. Podczas Gali ogłosimy wyniki konkursu Prezydenta Miasta Koszalina pn. Koszaliński Lider NGO 2023 wyróżniającego najlepsze inicjatywy realizowane przez koszalińskie organizacje w minionym roku. 


Gala odbędzie się 7 października (sobota) o godz. 18:00 w Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki. Od godz. 16:30 serdecznie zapraszamy na poczęstunek, sieciowanie i inne atrakcje!   


Kilkuset społeczników i społeczniczek razem w jednym miejscu - piękna energia! Jest to wspaniała okazja do spotkania ciekawych osób, nawiązania nowych znajomości i ciekawych rozmów, przeżycia wielu emocjonujących i wzruszających momentów podczas występów artystycznych i nie tylko!


Bądź tam razem z nami, zobacz ilu wspaniałych społeczników działa na terenie naszego miasta!Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. By być jego uczestnikiem/czką wystarczy spełnić dwa warunki:

  • być koszalińskim społecznikiem / społeczniczką lub przedstawicielem / przedstawicielką lokalnego samorządu
  • zarejestrować się poprzez dostępny formularz.

Informacji na temat Gali udzielamy pod numerem tel.: 94 340 35 23 oraz mailowo: [email protected].

Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na Facebooku i śledzenia aktualności!


Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Pracowni Pozarządowej oraz  Miasta KoszalinaInformacja dot. przetwarzania danych:

Biorąc udział w wydarzeniu uczestnik / uczestniczka wyraża zgodę na to, że:

- Administratorem jego danych osobowych jest Pracownia Pozarządowa mająca siedzibę w Koszalinie przy ul. Dworcowej 2.
- Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem w sposób spełniający warunki, o których mowa w art. 6 ust. 1 lit. c oraz art. 9 ust. 2 lit g. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679.
- Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu organizacji Gali z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych.
- Uczestnik / uczestniczka posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich edycji, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia i do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
- Pracownia Pozarządowa ma prawo na nieodpłatne wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika / uczestniczki utrwalonego w trakcie wydarzenia poprzez jego publikację w materiałach promocyjnych i informacyjnych w wersji elektronicznej (Internet) oraz drukowanej.
- Uczestnik / uczestniczka, w przypadku braku możliwości udziału w Gali, zobowiązuje się do kontaktu z Pracownią Pozarządową w celu zwolnienia zarezerwowanego miejsca.

Zobacz również:

inne Gala Imprezy okolicznościowe wydarzenia Koszalin