To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.

Gamifikacja (lub grywalizacja/gryfikacja) to najprościej mówiąc wykorzystanie elementów gier w sytuacjach pozagrowych. Trend wdrażania rozwiązań gamifikacyjnych do biznesu stale rośnie i coraz więcej firm, korporacji czy startupów decyduje się na wdrażanie gamifikacji w swoje działania. Dlaczego...?

Bo działa!

Playboy zwiększył miesięczne przychody o 60% używając gamifikacji

Deloitte skrócił czas szkolenia nowych pracowników o 50% używając gamifikacji

American Express zebrało ponad 2 miliony lajków na Facebooku dzięki gamifikacji

Ale czy gamifikacja dostępna jest tylko dla wielkich? To szkolenie ma pokazać, że NIE! Gamifikacja jest zbiorem narzędzi dostępnych niemal w każdym biznesie, niemalże natychmiast. Chcesz się przekonać? Chcesz zobaczyć jakie rozwiązania możesz wprowadzić, żeby poprawić działanie w swoim projekcie? Chcesz zobaczyć na własne oczy, dlaczego o gamifikacji mówi się, że jest The Next Big Thing?

Jeśli tak, to ten warsztat jest dla Ciebie.

Podczas spotkania poznamy praktyczną definicję gamifikacji oraz to, czym różni się od tzw. playful design, czy serious games. Przepracujemy wspólnie techniki zwiększające zainteresowanie odbiorców projektów biznesowych na 4 etapach gry: odkrycia, wdrożenia, szlifowania i masteringu. Wspólnie popracujemy też nad praktycznymi case-study, które pokażą nam jak gamifikacja wygląda w praktyce.

Dodatkowo! Dla każdej osoby, w cenie biletu premierowa książka "Gamifikacja, czyli 100 sposobów na gamifikację Twojego projektu", opisująca 100 technik grywalizacyjnych, wraz z przykładem ich zastosowania.

Acha! Cały warsztat również będzie zgrywalizowany!


Zobacz również:

szkolenia Grywalizacja wydarzenia Lublin