WEBINAR: Jak prowadzić ciekawe szkolenia online?

21 Stycznia 2021, 20:00 (Czwartek)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Zamówienie biletu oznacza zapis na listę zainteresowanych i pozwoli Ci otrzymać linka przed rozpoczęciem webinaru. Bilet na webinar

Zamówienie biletu oznacza zapis na listę zainteresowanych i pozwoli Ci otrzymać linka przed rozpoczęciem webinaru.

już niedostępne -

WEBINAR: Jak prowadzić ciekawe szkolenia online?


CO TO?

Webinar w formie interaktywnego wykładu online, gdzie poznasz techniki profesjonalnych trenerów w zakresie prowadzenia szkoleń zdalnych oraz ich aspektów technicznych.


DLA KOGO JEST TEN WEBINAR?

Zapraszamy początkujących i zaawansowanych trenerów, którzy chcą nauczyć się lub rozwinąć w świecie szkoleń online. W szczególności zapraszamy osoby z projektu Zadania Antycovidowe (HRP) w BUR.


O CZYM JEST WEBINAR I CO ZYSKUJESZ?

 1. Poznasz podstawy metod prowadzenia szkoleń przez profesjonalnych certyfikowanych trenerów biznesu.
 2. Poznasz 3 częste problemy techniczne i jak je szybko rozwiązać, by nie tracić cennego czasu szkoleniowego.
 3. Dowiesz się jak tanio i skutecznie zastąpić drogą i porządną kamerę internetową, dzięki czemu poprawisz swój wizerunek lub zadbasz o plan B.
 4. Dowiesz się jakich jeszcze umiejętności usprawniających pracę trenera on-line możesz nauczyć się na dofinansowanych szkoleniach.


JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wystarczy zdobyć bilet na Evenea, a na podany adres e-mail prześlemy odpowiednio wcześniej: 1) nazwę platformy i instrukcję jak na nią wejść, 2) dokładny link do webinaru.


ILE KOSZTUJE UDZIAŁ?

Udział jest bezpłatny.


DO KIEDY MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ?

Bilety są aktywne do dnia webinaru, do godz. 15:30. Jest ich 200.


KTO PROWADZI?

Joseph Wera, Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich

 • Certyfikowany Trener Trenerów ACI oraz NLP. Jako jedna z nielicznych osób w Polsce posiada międzynarodowe uprawnienia (American Certification Institute) do certyfikacji Trenerów Biznesu do najwyższego poziomu Konsultanta.
 • Współtwórca kursu trenerskiego "Akademia Trenerów z Pasją", który ukończyło w ciągu 8 lat ponad 350 uczestników uzyskując certyfikat Trenera Biznesu.
 • Z wykształcenia humanista i ekonomista, wykładowca MBA, coach i konsultant z 30 -letnim doświadczeniem biznesowym.
 • Przeprowadził ponad 21 tys. godzin szkoleniowych, wykorzystując od 6 lat m.in. narzędzia pracy zdalnej.
 • Pasjonat andragogiki (metodologii uczenia dorosłych) oraz rozwoju osobistego.
 • Dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie uczy oraz udziela sprawdzonych praktycznych wskazówek jak realizować projekty szkoleniowe zdalnie.
 • Skutecznie uczy, jak projektować i przeprowadzać szkolenia, by realizować cele biznesowe klientów, a tym samym wyróżniać się na rynku szkoleniowym.
 • Zna narzędzia IT do tworzenia zdalnych usług.
 • Posiada doświadczenie w projektowaniu usług zdalnych.


Jakub Felczak, Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich

 • Od 2016 uczy obsługi programów do obróbki dźwięku i obrazu, używanych przy tworzeniu zdalnych usług rozwojowych. Zrealizował kilkanaście zdalnych usług rozwojowych, takich jak filmy szkoleniowe, webinary, czy podcasty.
 • Psycholog, trener warsztatów śmiechu oraz kompetencji miękkich, wykładowca umiejętności TIK na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Od podszewki zna narzędzia IT do tworzenia usług zdalnych.
 • Doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń zaczął zdobywać, już od początku studiów. Jego cierpliwość, otwartość i umiejętność prostego tłumaczenia przekłada się na owocną współpracę z różnorodnymi grupami odbiorców.
 • Ukończył międzynarodową certyfikację trenerską ACI, szkolenie certyfikacyjne ICC, pierwszy stopień TSR, jak również inne przydatne w pracy szkoleniowej i dydaktycznej.
 • Jest zafascynowany i stara się wprowadzać do swojej pracy elementy gamifikacji, mechanizmy kooperacyjne i strategie działania win-win.
 • W wolnym czasie wielki fan gier z i bez prądu oraz majsterkowania i druku 3d.

Zobacz również:

szkolenia Branża szkoleniowa Kursy online Organizacja szkoleń online Tworzenie kursów online Webinar wydarzenia online