GDZIE JEST ZMIANA?

10 Czerwca 2021, 12:00 (Czwartek)

online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  GDZIE JEST ZMIANA?
już niedostępne -

Gdzie zaczyna się zmiana? Jak to jest, że czasem wprowadzasz ją bez problemu, a czasem masz wrażenie, że wszystko sprzysięgło się przeciwko Tobie? Dlaczego czasem działa, a czasem nie działa? To jak się zabrać za wprowadzanie zmiany? Jak tą wiedzę wykorzystać dla siebie czy do pracy z dzieckiem?

10 czerwca 2021 godz. 12.00

Czas trwania: 90 minut

Gdzie: online, link do spotkania zostanie przesłany po zgłoszeniu

Warsztat bezpłatny

liczba miejsc: 15

prowadząca: Małgorzata Woźna - jest psychologiem pracującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i Terapii Koherencji. Na co dzień pracuje w Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Gdyni oraz własnym gabinecie (https://www.facebook.com/Spotkania-Gabinet-psychol...)

"Moja praca koncentruje się na zmianie, związanych z nią emocjach i relacjach, a wszystko po to, by, idąc za myślą E. Hemingway"a "masz teraz a teraz jest całym Twoim życiem", zadbać o swoje dobro"

Szkolenie on-line prowadzone przez komunikator Zoom. Wymaga zainstalowania aplikacji na komputerze lub telefonie. Sprzęt, z którego będziecie Państwo korzystać powinien być wyposażony w kamerę internetową i mikrofon lub wyjście audio. Zachęcamy do sprawdzenia możliwości sprzętowych przed wydarzeniem.

Ze względu na duże zainteresowanie prosimy o powiadomienie o rezygnacji z udziału w wydarzeniu - mail: poradzimy@opitu.pl lub telefon 661 510 664

Zobacz również:

szkolenia