GEST - dekodowanie BIO-Energetyczne G.Athias i I.Boos

5 Listopada 2021, 09:30 (Piątek) - 18 Listopada 2021, 21:30 (Czwartek)

ON-LINE,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  GEST: cz 1 (nagranie) + cz. 2
już niedostępne 2 980,00 zł -
  GEST: cz.2 (14-16 I)
już niedostępne 1 680,00 zł -
  GEST: cz.1: (nagranie)
już niedostępne 1 680,00 zł -

Dr Gérard Athias i Isabelle Boos: GEST - dekodowanie BIO-Energetyczne

Na tym seminarium części teoretycznej towarzyszą fizyczne ćwiczenia medytacji, a część praktyczna ma na celu zintegrowanie indywidualnej świadomości z ciałem.

część 1: nagranie
część 2: 14-16 stycznia 2022

Godziny: 09.30 - 18.00
Kurs on-line

Kurs w j.francuskim. Tłumaczenie na: j.polski i j.rosyjski


Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:

- 1 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,
-  po każdej części Certyfikat ukończenia szkolenia (w wersji elektronicznej)
- Uczestnicy, którzy ukończyli: część 1 i 2 - zaświadczenie ukończenia kursu podstawowego GEST na drukach MEN + Dyplom ukończenia szkolenia Pod każdą 'chorobą' kryje się rodzinny zakaz robienia czegokolwiek, czego chcemy lub nakaz robienia czegoś, czego nie chcemy.


Początkowo koncentrowałem się na biologicznych aspektach w kontekście "dlaczego", a od kilku lat zmierzam w kierunku "jak". Aby to czynić, opieram się na zasadach organizujących kosmos, energię i świat ożywiony, co prowadzi mnie do ponownego przemyślenia informacji płynących z ciała , tak by odnaleźć w nich głęboki sens; poprzez spojrzenie "dawnych tradycji" i "mądrości" natury. To nowe podejście - BIOPSYCHOANALIZA - to nowy sposób postrzegania jednostki w jej całościowym ujęciu. To zrozumienie w kategoriach biologicznych i energetycznych znaczenia sedna tajemnic liczb i symboliki ludzkiego ciała, pozwalające na otwarcie innych przestrzeni i innych wymiarów. 


Biopsychoanaliza opiera się zarówno na teorii podmiotowości emocjonalnej człowieka, jak i na Metabiologii funkcjonowania człowieka.To seminarium zaprasza cię do połączenia się ze swoim Cichym Przyjacielem i nauczenia się, jak kierować się tym Uniwersalnym Stwórcą. Da Ci niezbędne klucze do odzyskania stanu idealnej równowagi, pracując nad Twoimi fizycznymi, emocjonalnymi, energetycznymi i genealogicznymi blokadami.


Kiedy biologiczne podejście spotyka się z energią

GEST opiera się na zasadach organizujących kosmos, energię i żywe istoty. Idea istnienia ramy, siatki geometrycznej reprezentujących Wszechświat i Człowieka pojawiła się w kilku tradycjach. Tę "sieć energetyczną" przenika fala, przypływ i wprawia Wszechświat w ruch i życie. Ta siatka jest zunifikowanym polem energii z nieskończonej Jedności. Przenikająca je fala to dwie energie tworzące pierwszy oddech "WDECH - [pauza] - WYDECH".

Spotkanie biologii z chińską tradycją energetyczną było konieczne, aby docenić wagę życia w harmonii i ładzie z naturą i samym sobą.

Seminarium oferuje nowy sposób ODKODOWANIA jednostki jako całości i pozwala zrozumieć dekodowanie BIO-ENERGETYCZNE zgodnie z energią ciała, a tym samym ujawnić obszary blokad i je usunąć.


Gérard ATHIAS i Isabelle BOOS stopniowo powiodą cię do reinterpretacji komunikatów ciała w celu poszukiwania ich głębszego znaczenia: oczami biologii, energetyki i psychogenealogii.


Co otrzymasz na webinarium:

- Dowiesz się, w jaki sposób to Centrum jest źródłem wszystkiego we Wszechświecie, gdzie wszystko jest ze sobą połączone.

- GEST pozwoli Ci zrozumieć i poznać powiązania między kilkoma dyscyplinami: energetyka, osteopatia biodynamiczna, litery hebrajskie, Święta Geometria, dekodowanie biologiczne.

- GEST zapewni Ci kilka narzędzi do zrównoważenia sieci energetycznej.

- GEST da Ci podstawy energetyki w powiązaniu z dekodowaniem biologicznym.

- Stworzysz połączenie z 5 żywiołami (Ziemią, Wodą, Ogniem, Powietrzem i Drewnem) i 7 czakrami. Zrozumiesz znaczenia ich komunikatów w ciele. 

- GEST wprowadzi Cię do Świętej Geometrii i energetyki. Użycie brył platońskich, elementarnych cegieł Świętej Geometrii: pierwotna nauka powiązana z właściwościami żywych istot i "mądrością" natury. Święta Geometria pozwala połączyć się ze Wszechświatem w takim samym stopniu, jaki umożliwia uzdrawianie fizyczne, emocjonalne czy duchowe.

- Podstawy I Ching - rozpoczęcie pracy nad 6 czystymi emocjami i ich biologicznymi znaczeniami, zrozumienie ich bioenergetycznego znaczenia umożliwi nam życie w świadomości oraz ciągłe ożywienie i przeprogramowanie żywych istot.


Człowiek jest doskonałym modelem Wszechświata. Wejdziemy w ten Wszechświat, aby zrozumieć harmonię lub brak równowagi w ludzkim ciele.


Dr Gérard ATHIAS

Absolwent Wydziału Lekarskiego Marsylii, praktykował Medycynę Ogólną i Tradycyjną Medycynę Chińską. Osobiste względy zdrowotne poprowadziły go do Totalnej Biologii Żywych Istot i od pierwszego kontaktu z tym rewolucyjnym odkryciem zmierza w kierunku tej nowej dyscypliny. W swojej pracy pogłębia i wzbogacam badania z zakresu Biopsychogenealogii. Jego nauczycielami byli Claude SABBAH i Alejandro JODOROWSKY.

W celach wizji syntetycznej (niektórzy twierdzą, że holistycznej) buduje mosty między narzędziami tak odmiennymi jak biologia totalna, pamięć komórkowa, genealogia, kabała. Wspólnym wątkiem jego nauczania jest świadomość i wiedza o Jaźni. Jego celem jest znalezienie przyczyn choroby, a tym samym kluczy do wyzdrowienia.

Autor m.in. Ciało punkt po punkcie, 22 Iskry Życia - wydanych nakładem Wydawnictwa Wena


Isabelle Boos 

Absolwentka osteopatii i tradycyjnej chińskiej energetyki. Łączy osteopatię biodynamiczną (pracując z "Cichym Przyjacielem", Centralnym Punktem łączącym każdą Istotę z Nieskończoną Energią Wszechświata) z Energetyką używając prawa 5 elementów, 64 heksagramów, symbolu Kwiatu Życia i doskonałej geometrii. Kontynuuje swoje badania nad rozumieniem ludzkiego ciała za pomocą Homeopatycznego Ducha Didiera Grandgeorgesa i hebrajskich liter Georges Lahy. Odkryła tarota, biologię i znaczenie choroby z Gerardem Athiasem. Razem tworzą globalną logikę bioenergetyczną, którą nazwali GEST.Informacje organizacyjne:

W dniu webinarium na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają 1 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!


Szkolenia, które można kupić w pakiecie:

GEST - Dekodowanie bioenergetyczne cz.1:   5-7 listopada 

GEST - Dekodowanie bioenergetyczne cz.2 : 14-16 stycznia


Zobacz również:

szkolenia