To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Urodzinowy bilet
już niedostępne -

Czas postawić kolejną świeczkę na karotkowym torcie urodzinowym! Już 26 listopada zapraszamy Was na specjalny meetup - będziemy czekać ze specjalistkami IT, confetti i tortem! Porozmawiamy o tym, co u nas słychać, jakie mamy plany, ale teższerzej o rynku pracy w IT - jak zacząć, rozwijać się, jakie są aktualne trendy.

Naszym pierwszym gościem będzie Milena Szydłowska, Senior Service Enablement Engineer w Spartez. W swojej prezentacji Milena opowie o tym, jak to jest pracować naunikatowej pozycji w biurze, a także o tym jak w rozproszonym po 4 kontynentach zespolemożna pracować efektywnie jednocześnie zachowując poczucie przynależności i zwyczajnie bardzo się lubić. Wyjaśniając swoje tajemnicze stanowisko opowie też o tym jak programiścii inżynierowie z supportu mogą wzajemnie pomagać sobie i uczyć się korzystając z pracytych drugich, a konkretniej o tym jak umożliwia to w swoich zespołach firma Atlassian.

Kolejną prelegenką będzie Hania Wesołowska która jest analitykiem biznesowym oraz autorką wielu znanych blogów o analizie w biznesie. Hania w ramach swojej prezentacji wyjaśni czym się różni analityk strategiczny od analityka biznesowego i systemowego, opowie o porażkach, poszerzaniu strefy komfortu, ciekawych zjawiskach i lekcjach, które trwają. Wyjaśni też co się zmienia, kiedy przechodzisz z zespołu developerskiego (gdzie pracujesz nad systemem), w miejsce, gdzie pracujesz z ludźmi, którzy pracują nad systemem.


Naszą ostatnią prelegentką będzie Martyna Broda, która opowie o tym jak oswoić przedsiębiorcę w korporacji i czy to w ogóle jest możliwe, aby przyciągać takich ludzi w duże struktury i dać im rozwój, oraz o tym, jak samemu, będąc przedsiębiorcą, nie popaść w szał sztywnych, przynajmniej na pozór, procesów i procedur. Podczas wystąpienia pochylimy się nad stosunkowo nową koncepcją "Intrapreneurship", która będzie motywem przewodnim całej prelekcji. Martyna obecnie pracuje jako Product Team Coordinator w firmie AirHelp, gdzie na codzień stara się rozwijać cechy wewnętrznego przedsiębiorcy.Kiedy: 26 listopada 2019, godz. 18
Gdzie: O4 Coworking

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Gdańsk