To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka / miejsca siedzące nienumerowane

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

"Moja Cisza" to pierwszy utwór, który kojarzy się z duetem GGDuo - czyli autorskim projektem muzycznym stworzonym przez małżeństwo: Gabrielę Gąsior - wokalistkę, autorkę tekstów i muzyki, oraz Wojciecha Gąsior - multiinstrumentalistę, aranżera. Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury zaprasza na koncert o tym samym tytule podczas którego usłyszymy największe przeboje zespołu oraz premierowy materiał z nadchodzącej płyty.

Ci absolwenci katowickiego Wydziału Jazzu wspólnie na rynku muzycznym działają już kilkanaście lat. Owocem ich współpracy jest m.in. projekt Gabi & Holy Noiz w którym wykonują autorską muzykę gospel a także mają na koncie 2 wydane płyty: "Bez Ciebie nie ma mnie" wydaną w 2014 roku, oraz "Narodził się Jedyny Król" w roku 2015.

Przez lata zdobywając doświadczenie muzyczne i życiowe, współpracując z wieloma artystami jednocześnie rozwijali pasję muzykowania tylko we dwoje. Tak powstało GGDuo - nietypowe połączenie głosu ludzkiego z brzmieniem gitary basowej, które z czasem zaczęli poszerzać o brzmienie innych instrumentów (gitary akustyczne, instrumenty klawiszowe, perkusyjne, saksofon, kalimba i inne) na których sami grają, polegając muzycznie tylko na sobie.

GGDuo_1_1

Koncert GGDuo to opowieść o życiu, małżeństwie, rodzicielstwie, o budowaniu i radzeniu sobie z codziennością, czasem w humorystyczny sposób. Muzyka jest nieograniczona gatunkowo i stylistycznie, a inspiracją do tworzenia jest wiara oraz doświadczenie życiowe. W swoim repertuarze artyści sięgają czasem po ulubione covery, które ubierają w nową szatę muzyczną.

Jako support zagra zespół Sklejaj Moją Tratwę z charyzmatyczną wokalistką Heleną Adwent na czele.


04 października 2020 r. godz.: 18:00.

Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B
(MIEJSCA NIENUMEROWANE - LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)

UWAGA: Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami wyznaczonymi przez MINISTERSTWO KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO ORAZ GŁÓWNY INSPEKTOR SANITARNY

Szczegóły: www.dobremiejsce.org

Organizatorzy:
Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury
Urząd Dzielnicy Bielany

Zobacz również:

kultura i sztuka Koncert wydarzenia Warszawa