Świadomość - klucz do UZDROWIENIA! Superwizja dr Gilbert Renaud

8 Maja 2024, 18:00 (środa) - 9 Maja 2024, 21:00 (Czwartek)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Świadomość - klucz do UZDROWIENIA - 8-9 maja
Wyprzedane 480,00 zł Wyprzedane
  Nie mogę się uspokoić - 16-17 kwietnia
Wyprzedane 480,00 zł Wyprzedane
  Interpretacja snów. Sny jako narzędzie uzdrawiania - 12-13 marca
Wyprzedane 480,00 zł Wyprzedane
  Pakiet 3 superwizji (marzec-maj)
Wyprzedane 1 150,00 zł Wyprzedane
  Żałuję tego
Wyprzedane 480,00 zł Wyprzedane
  Mama i tata w moim ciele
Wyprzedane 480,00 zł Wyprzedane
  Szkolenie podstawowe Recall Healing / Totalna Biologia - Level 1
Wyprzedane 980,00 zł Wyprzedane

Świadomość - klucz do UZDROWIENIA

dr Gilbert Renaud - twórca Recall Healing®


8-9 maja 2024, godz.: 18:00-21:00 | on-line

webinarium w j. angielskim z tłumaczeniem na j. polski i j.rosyjski

  • Uczestnicy otrzymują 3 miesięczny dostęp do nagrania.
  • Superwizja zalicza 6 godzin do Szkolenia Zaawansowanego Recall Healing® / Totalna Biologia® - Advanced.

Uwaga! Żeby wynieść maksymalne korzyści z Superwizji - wskazane jest uczestnictwo w Szkoleniu podstawowym Recall Healing®/Totalna Biologia® - Basic - Level 1.

Superwizje z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia® - Uzdrowienie przez świadomość mają na celu poszerzanie wiedzy z zakresu Totalnej Biologii® / Recall Healing® i doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Totalnej Biologii® / Recall Healing®.

Podczas spotkania facylitatorzy mogą podzielić się swoimi trudnymi, skomplikowanymi czy zaskakującymi przypadkami terapeutycznymi i rozwiązać je wspólnie z dr Gilbertem Renaud i pozostałymi facyltatorami.


W Totalnej Biologii® / Recall Healing® świadomość jest niezbędnym elementem każdego procesu uzdrawiania. Jednakże samo "bycie świadomym" nie zawsze jest wystarczające. Istnieją subtelne i zarazem diametralne różnice w postrzeganiu świadomości oraz w doświadczaniu "bycia świadomym". Facylitator Totalnej Biologii® / Recall Healing® musi podnieść swoją świadomość ponad pewien poziom i zrozumieć jej prawdziwą istotę.

Dołącz do superwizji z dr. Gilbertem Renaud i dowiedź się, co robić kiedy już uświadomimy sobie konflikt emocjonalny stojący za przyczyną naszych problemów oraz jak zwiększać swoją świadomość jako facylitator Totalnej Biologii® / Recall Healing®

Pytania, które zostaną omówione podczas superwizji:

- Dlaczego koncepcja świadomości jest tak istotna w procesie uzdrawiania i prowadzenia terapii/konsultacji/mentoringu metodą Totalnej Biologii® / Recall Healing®?

- Czym jest uważność w porównaniu do świadomości?

- Co implikuje i jakie znaczenie niesie "bycie świadomym"...

- Jaka jest rola obserwatora w świadomości?

- Kto jest Obserwatorem, który obserwuje Obserwatora?

- Dlaczego Obserwowanie jest niezbędne w całym procesie świadomości?

- Czy "odpuszczanie" jest częścią "procesu świadomości"?

- Jak reagujesz, gdy przenikasz w głąb siebie?

- Co z twoimi uczuciami i emocjami?

- Czy przeszłość jest wciąż obecna w Twoich codziennych zachowaniach?

- Jak możemy wykorzystać symboliczne zjawisko "Czarnej Loży vs. Białej Loży", oraz Trzeciej Loży ponad nimi, która współgra zarówno z Czarną, jak i Białą Lożą (koncepcja zostanie wyjaśniona podczas sesji Q&A).

- Pogląd Einsteina

- Wpływ Ho'oponopono, The Journey, Uścisk Motyla i "Walker z Reno"

- Dzielenie się doświadczeniami studentów, którzy odkryli lub praktykują skuteczne "narzędzie" przydatne w procesie "Uważnej Świadomości" i "Odpuszczaniu".


Dołącz i dowiedź się jak co robić kiedy już uświadomimy sobie konflikt emocjonalny stojący za przyczyną naszych problemów.


dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud - twórca metody Recall Healing® - Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

dr Gilbert Renaud jest autorem Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań, w którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.


Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

Zobacz również:

szkolenia