Trauma pourazowa, Superwizja Recall Healing / Totalna Biologia - dr Gilbert Renaud

23 Marca 2022, 17:00 (środa) - 20 Kwietnia 2022, 20:00 (środa)

Online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Superwizja
już niedostępne 244,77 zł -
  Superwizja + RH 1 (szkolenie bazowe-nagranie)
już niedostępne 780,00 zł -

TRAUMA POURAZOWA

dr. Gilbert Renaud - Superwizja Recall Healing / Totalna Biologia

Superwizja zalicza 2,5 godziny do Kursu Zaawansowanego Recall Healing


23 marca; godz. 17:00-20:00 | on-line


tłumaczenie na j.polski, rosyjski.

Uczestnicy otrzymują trzymiesięczny dostęp do nagrania.


Jak prowadzić klienta z traumą pourazową?

Jak postępować z klientami po traumatycznych wydarzeniach ze szczególnym wskazaniem na uchodźców i osoby z traumą wojenną.


Superwizja z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia®  - Uzdrowienie przez świadomość ma na celu doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Recall Healing. 


Podczas spotkania facylitatorzy mogą podzielić się swoimi trudnymi, skomplikowanymi czy zaskakującymi przypadkami terapeutycznymi i rozwiązać je wspólnie z dr Gilbertem Renaud i pozostałymi facyltatorami. 

Jest to czas i miejsce na pytania i odpowiedzi o niektóre konflikty związane z chorobami, które nie są opisane w dostępnych dokumentach kursów.dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud - twórca metody Recall Healing® - Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie. Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.Zobacz również:

szkolenia Recall Healing