GITAROWY REKORD ŚWIATA ONLINE - AKREDYTACJE

31 Marca 2020, 15:00 (Wtorek) - 30 Kwietnia 2020, 23:00 (Czwartek)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  AKREDYTACJA DLA MEDIÓW
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy media do akredytowania się na wyjątkową edycję Gitarowego Rekordu Świata, która w tym roku odbędzie się w całości w wersji onlineAkredytacja przeznaczona jest m.in. dla mediów zainteresowanych prowadzeniem transmisji z Rekordu online/otrzymaniem sygnału HD-SDI 1050i.

Akredytacja upoważnia do:

  • otrzymania możliwości transmisji internetowej imprezy/sygnału HD-SDI 1050i
  • otrzymywania bieżących informacji i materiałów dotyczących Rekordu drogą mailową, w tym nagrań wideo od artystów
  • przeprowadzenia wywiadów z organizatorami i artystami Gitarowego Rekordu Świata 2020 po wcześniejszym zgłoszeniu zapotrzebowania do biura prasowego (magda.kotowska@festpromo.pl). Przewidywana forma wywiadów: rozmowa telefoniczna, online.

Szczegółowe informacje dotyczące transmisji i pozyskania sygnału podane zostaną drogą mailową.
Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania akredytacji bez podania przyczyny oraz do zmian zasad ich przyznawania.
Informacja o przyznaniu akredytacji zostanie przekazana drogą mailową na adres podany w formularzu.

________________

1 maja spróbujemy wspólnie stworzyć Największą Gitarową Orkiestrę Świata, która będzie miała szansę swoim zasięgiem objąć cały świat! Grać będziemy w swoich domach - na balkonach, ogródkach, przy otwartych oknach lub w fotelach przed ekranem komputera.

Podczas tegorocznego Rekordu przekażemy sobie znak UniVibe (ang. Uniting Vibration of Music), który oznacza jednoczącą moc muzyki. UniVibe to nowa idea - znak jedności i gest pozdrowienia, który w czasach epidemii może zastąpić podawanie ręki.

Transmisja z Wrocławia prowadzona będzie na stronie www.heyjoe.pl i naszych profilach Fb i YouTube oraz na kanałach patronów medialnych i partnerów, którzy włączą się do wspólnej gitarowej akcji. Gitarzystów będziemy prosić o zrobienie swojego zdjęcia z gitarą lub nakręcenie krótkiego filmiku i wstawienia na profil Fb wydarzenia Rekordu oraz na Instagram. Najlepsze filmy wykorzystamy w klipie z bicia Gitarowego Rekordu Świata 2020.

Oprócz głównego utworu "Hey Joe" Jimiego Hendrixa, zagramy w tym roku między innymi kawałek zespołu Budka Suflera pt. "Jest taki samotny dom" w hołdzie zmarłemu niedawno Romualdowi Lipce. Wykonamy wspólnie utwory Jimiego Hendrixa (50-lecie śmierci): "Wild Thing", "Voodoo Child", "Foxy Lady", "Little Wing", a także hity poprzednich edycji Gitarowego Rekordu: "Kiedy bylem małym chłopcem", "Purple Rain", "House of The Rising Sun" czy "Smoke On The Water".

Instrukcje, jak zagrać, znajdują się na stronie www.heyjoe.pl w zakładce "Zagraj z nami".

Orkiestrę poprowadzi - jak co roku - Leszek Cichoński!

Więcej informacji wkrótce.

Zobacz również:

koncerty