To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  AKREDYTACJA DZIENNIKARSKA
już niedostępne -
  AKREDYTACJA FOTO/WIDEO
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy media, w tym foto/wideo, do akredytowania się na 21. edycję Gitarowego Rekordu Świata, która odbędzie się 1 maja 2023 r. na wrocławskim Rynku.

Akredytacja przeznaczona jest dla mediów zainteresowanych uczestnictwem w 21. Gitarowym Rekordzie Świata i wieczornym (1 maja) Koncercie Gwiazd w ramach 3-Majówki [zagrają m.in. Steve Vai i Lordi].

Akredytacja upoważnia do:

  • otrzymania akredytacji gwarantującej wstęp na teren imprezy na Rynku oraz na Koncert Gwiazd 1 maja w ramach 3-Majówki [program koncertów: www.3-majowka.pl]
  • otrzymywania bieżących informacji i materiałów dotyczących Rekordu drogą mailową
  • przeprowadzenia wywiadów z organizatorami i artystami Gitarowego Rekordu Świata 2023 po wcześniejszym zgłoszeniu zapotrzebowania do biura prasowego ([email protected]).

Informacja o przyznaniu akredytacji zostanie przekazana drogą mailową na adres podany w formularzu.Szczegółowe informacje dotyczące odbioru akredytacji przekazane zostaną drogą mailową najpóźniej na tydzień przed startem imprezy. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania akredytacji bez podania przyczyny oraz do zmian zasad ich przyznawania.

***
WAŻNE INFORMACJE

1. Są dwa rodzaje akredytacji: dziennikarska i foto/wideo.
2. Na jedną redakcję przypadają maksymalnie 2 akredytacje (1 dziennikarska + 1 foto/wideo). Akredytacja jest bezpłatna.
3. Decyzję o przyznaniu akredytacji podejmuje organizator. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania akredytacji oraz do zmian zasad jej przyznawania.
4. Akredytacja przysługuje przedstawicielom mediów, którzy planują opublikować tekst, przygotować materiał radiowy lub telewizyjny bądź reportaż fotograficzny/wideo dotyczący Gitarowego Rekordu Świata.
5. Akredytacja foto/wideo upoważnia do fotografowania/filmowania wydarzeń festiwalowych w zgodzie z zasadami foto/wideo ustalonymi przez organizatora i/lub artystów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian zasad fotografowania/filmowania w ostatniej chwili oraz wydania zakazu fotografowania/filmowania, jeśli tak postanowi artysta/zespół. 


Kontakt: [email protected]
PRESS PACK [m.in. newsy, foto, grafika] : TUTAJ

Zobacz również:

koncerty wydarzenia Wrocław