To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Akredytacja dziennikarska upoważnia do wstępu na teren Gitarowego Rekordu Świata 2021 na wrocławskiej Pergoli w dniu 19 czerwca. Akredytacja dziennikarska

Akredytacja dziennikarska upoważnia do wstępu na teren Gitarowego Rekordu Świata 2021 na wrocławskiej Pergoli w dniu 19 czerwca.

już niedostępne -
Akredytacja foto/wideo upoważnia do wstępu na teren Pergoli i dokumentowania wydarzenia w dniu 19 czerwca 2021 roku. Akredytacja foto/wideo

Akredytacja foto/wideo upoważnia do wstępu na teren Pergoli i dokumentowania wydarzenia w dniu 19 czerwca 2021 roku.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy media, w tym foto/wideo, do akredytowania się na 19. edycję Gitarowego Rekordu Świata, która w tym roku odbędzie się 19 czerwca we Wrocławiu na terenie Pergoli w kompleksie Hali Stulecia. Największa gitarowa orkiestra zagra także online - transmisja prowadzona będzie przez stronę www.heyjoe.pl.

Akredytacja przeznaczona jest dla mediów zainteresowanych uczestnictwem w Rekordzie na wrocławskiej Pergoli i/lub prowadzeniem transmisji z Rekordu online 19 czerwca.

Akredytacja upoważnia do:

  • otrzymania akredytacji gwarantującej wstęp na teren imprezy na Pergoli w dniu 19.06.2021 r.
  • otrzymania możliwości transmisji internetowej imprezy/sygnału HD-SDI 1050i
  • otrzymywania bieżących informacji i materiałów dotyczących Rekordu drogą mailową
  • przeprowadzenia wywiadów z organizatorami i artystami Gitarowego Rekordu Świata 2021 po wcześniejszym zgłoszeniu zapotrzebowania do biura prasowego (magda.kotowska@festpromo.pl).

Informacja o przyznaniu akredytacji zostanie przekazana drogą mailową na adres podany w formularzu.Szczegółowe informacje dotyczące odbioru akredytacji oraz transmisji i pozyskania sygnału podane zostaną drogą mailową. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania akredytacji bez podania przyczyny oraz do zmian zasad ich przyznawania.

***
W związku z obostrzeniami rządowymi wynikającymi z pandemii tegoroczna edycja Gitarowego Rekordu Świata odbędzie się wyjątkowo 19 czerwca na terenie Pergoli w kompleksie Hali Stulecia. Największa gitarowa orkiestra zagra także online - transmisja prowadzona będzie przez stronę www.heyjoe.pl . - Muzyka nie zna granic. Chcemy dać szansę przyłączenia się do Rekordu wszystkim, którzy nie będą mogli pojawić się we Wrocławiu. Tym razem pobijamy gitarowy rekord świata, więc liczymy na powszechną mobilizację, od Wrocławia po Zanzibar - mówi Leszek Cichoński. W 2020 roku Gitarowy Rekord odbył się w całości w internecie. "Hey Joe" zagrało razem - w domach, w ogrodach, na balkonach - aż 7 998 gitarzystów i gitarzystek z całego świata. Wśród artystów, którzy w tym roku potwierdzili swój udział w Rekordzie są m.in. Jan Borysewicz, Patrycja i Grzegorz Markowscy oraz Grzegorz Skawiński, a także Adam Palma i Krzesimir Dębski. W 2022 roku impreza powróci na wrocławski Rynek.

***
WAŻNE INFORMACJE

1. Są dwa rodzaje akredytacji: dziennikarska i foto/wideo.
2. Na jedną redakcję przypadają maksymalnie 2 akredytacje (1 dziennikarska + 1 foto/wideo). Akredytacja jest bezpłatna.
3. Decyzję o przyznaniu akredytacji podejmuje organizator. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania akredytacji oraz do zmian zasad jej przyznawania.
4. Akredytacja przysługuje przedstawicielom mediów, którzy planują opublikować tekst, przygotować materiał radiowy lub telewizyjny bądź reportaż fotograficzny dotyczący Gitarowego Rekordu Świata.
5. Akredytacja foto/wideo upoważnia do fotografowania/filmowania wydarzeń festiwalowych w zgodzie z zasadami foto/wideo ustalonymi przez organizatora i/lub artystów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian zasad fotografowania/filmowania w ostatniej chwili oraz wydania zakazu fotografowania/filmowania, jeśli tak postanowi artysta.

Kontakt: magda.kotowska@festpromo.pl 
TECZKA PRASOWA tutaj
Zobacz również:

imprezy wydarzenia Wrocław