Głośnik pasywny.

25 Lipca 2020, 10:00-13:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Ten bilet gwarantuje udział w warsztacie, tylko w wypadku, jeżeli potwierdzisz swoje uczestnictwo. Na kilka dni przed warsztatem wysyłamy wiadomość na wskazany adres email z potwierdzeniem uczestnictwa. wejsciówka

Ten bilet gwarantuje udział w warsztacie, tylko w wypadku, jeżeli potwierdzisz swoje uczestnictwo. Na kilka dni przed warsztatem wysyłamy wiadomość na wskazany adres email z potwierdzeniem uczestnictwa.

już niedostępne -
jeżeli już nie ma miejsca w puli biletów, nic się nie martw! Powiadomimy Cię o fakcie wiadomością email, gdy ktoś zrezygnuje :) Pierwszeństwo uczestnictwa ma bilet "wejściówka". bilet REZERWOWY

jeżeli już nie ma miejsca w puli biletów, nic się nie martw! Powiadomimy Cię o fakcie wiadomością email, gdy ktoś zrezygnuje :) Pierwszeństwo uczestnictwa ma bilet "wejściówka".

już niedostępne -

Zapraszamy do pracowni FabLab powered by Orange na cykl letnich warsztatów: Lato w Mieście. 

W ramach warsztatów budowy głośnika pasywnego poznasz zagadnienia z dziedziny muzyki a także spróbujesz swoich sił w pracy na stolarni.

Od teraz, muzyka z Twojego smartfona nabierze zupełnie nowych barw!

Na zajęciach wykorzystane zostaną wcześniej przygotowane na ploterze laserowym komponenty, a złożone w odpowiedni sposób nabiorą kształtu niewielkiego, przenośnego głośnika. Dowiesz się także w jaki sposób powstaje dźwięk. Tak gotowy głośnik zabierzesz ze sobą do domu. Jaki kawałek odsłuchasz jako pierwszy? ;-)


odbiorca: dzieci 12-15 lat 
ilość osób: 6 
rodzaj: jednorazowe
Termin: 25 lipca 
Godzina: 10:00-13:00 


Wprowadzone procedury w związku z COVID-19
W ramach organizacji zajęć w pracowni FabLab powered by Orange został przygotowany szereg wytycznych zwiększających bezpieczeństwo uczestników warsztatów. O wszelkich zasadach prowadzenia zajęć zostaną państwo poinformowani drogą e-mail.


W przypadku braku zebrania minimalnej ilości potwierdzeń obecności, zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć. Organizator powiadamia o tym fakcie Uczestników drogą elektroniczną 3 dni przed wyznaczonym terminem warsztatów. Potwierdzenia obecności są wysyłane do uczestników na min. tydzień przed planowanym wydarzeniem.

Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa