WARSZTATY GOSPEL Z JUSTYNĄ JĘDRUSIK

11 Czerwca 2021, 17:30 (Piątek) - 13 Czerwca 2021, 15:30 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Sopran

dostępnych: 12

już niedostępne -
  Alt

dostępnych: 6

już niedostępne -
  Tenor / Bas

dostępnych: 10

już niedostępne -

Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany oraz Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na WARSZTATY GOSPEL, które poprowadzi Justyna Jędrusik. 3 dni warsztatów, bez względu na wiek, doświadczenie i umiejętności. Zaśpiewajcie razem z nami!

Podczas warsztatów uczestnicy, będą mogli poczuć energię i siłę płynącą z muzyki gospel. Bożej muzyki, która jest w stanie wypełnić człowieka nieopisaną radością. Pełne zaskakujących zwrotów aranżacje wykonane przez najwyższej klasy muzyków, śpiew w trzy głosie w grupie osób, których łączy pasja - stworzą jedyny w swoim rodzaju klimat, który uczestnicy zapamiętają na długo.

warsztaty_gospel_2021_jedrusik

Warsztaty poprowadzi Justyna Jędrusik absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, organizatorka Koncertu Chwały w Piotrkowie Trybunalskim, solistka Sądeckiego Chóru Gospel oraz Chóru Gospel Undergrace. Na pianinie towarzyszyć jej będzie Paulina Bulanda.

justyna_jedrusik

JUSTYNA JĘDRUSIK - wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej w Katowicach w klasie wokalu Beaty Bednarz. W marcu 2020 zwyciężyła w Szansie na sukces w odcinku z Haliną Frąckowiak śpiewając piosenkę "Anna już nie mieszka tu".

Koncertowała w Nowym Jorku wraz z zespołem The Haveners. Szkoliła swój wokal pod kierunkiem Beaty Bednarz oraz trenerów wokalnych (m.in. Paulina Kujawska, Dean Kaelin, John Henny, Mike Goodrich oraz Norma Gordon). Uczestniczyła w warsztatach z takimi osobami jak Hanna Banaszak, Elżbieta Zapendowska, Bob Stoloff, Kurt Elling, Atma Anur.

Laureatka pierwszego miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej "Glory". Wyróżniona na RMS Festiwal. Występowała wraz z Ramapo Gospel Choir pod kierownictwem Macka Brandona w koncercie Gospel Explosion w New Jersey. Solistka chóru Under Grace oraz Sądeckiego Chóru Gospel. Stypendystka Berklee College of Music w Bostonie. Reżyser i pomysłodawca musicalu "Skazani na show". Współreżyser musicalu "Łóżko". Na co dzień zaangażowana w działalność Warszawa 24/7 Dom Modlitwy.

warsztaty_gospel_Paulina_Bulanda

Paulina Bulanda - pianistka. Studentka Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie fortepianu jazzowego dr hab. Dominika Wanii. Obecnie kształci się w Policealnym Studium Jazzu w Warszawie w klasie prof. Andrzeja Jagodzińskiego. Swoją muzyczną podróż rozpoczęła 10 lat temu grając w zespole Magis, związana przede wszystkim z muzyką chrześcijańską, współpracowała z Sądeckim Chórem Gospel.

W latach 2018-2019 - członek zespołu Michała Szczygła - Finalisty 8 edycji The Voice of Poland. Brała udział w warsztatach Polu Zone, czy International Summer Jazz Academy w Krakowie. Chętnie angażuje się również w muzyczny wolontariat - Tak Brzmi Miasto Konferencja czy Festiwal Jazz Juniors. Oprócz muzyki rozwija się w dziedzinie zarządzania studiując w Wyższej Szkole Biznesu - National Luis University.

PROGRAM WARSZTATÓW*:

11 czerwca (Piątek)

17.30 - rejestracja uczestników

18.00 - blok warsztatowy

19:30 - przerwa

19.45 - 21.00 - blok warsztatowy

12 czerwca (Sobota)

10.00 - blok warsztatowy

11.30 - przerwa

11.45 - blok warsztatowy

13:00 - Eucharystia

13:30 - przerwa

15.00 - blok warsztatowy

16.30 - przerwa

16.45 - 18:00 - próba tutti

13 czerwca (Niedziela)

9.30 - próba tutti

11:00 - przerwa

11.15 - 12:30 - próba tutti

13.00 - Eucharystia

14.00 - koncert, zakończenie warsztatów.

*- instruktor może modyfikować program w zależności od zapotrzebowania.

WARSZTATY GOSPEL

UWAGA: Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami wyznaczonymi przez MINISTERSTWO KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO ORAZ GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY.

Zobacz również:

kultura i sztuka Gospel Warsztaty wydarzenia Warszawa