GIEŁDA PIXELA + KONCERT KUBY SIENKIEWICZA

3 marca 2018, 10:00-22:00 (sobota)

Klub Remont, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet GIEŁDA PIXELA uprawnia do wejścia na samą Giełdę w godzinach 10.00 - 18.00. Nie uprawnia do wstępu na koncert Kuby Sienkiewicza. W cenie biletu zawarte jest archiwalne wydanie magazynu PIXEL. Zachęcamy do zabrania ze sobą dzieci - wstęp dla nich pod opieką osoby dorosłej jest bezpłatny. GIEŁDA PIXELA

Bilet GIEŁDA PIXELA uprawnia do wejścia na samą Giełdę w godzinach 10.00 - 18.00. Nie uprawnia do wstępu na koncert Kuby Sienkiewicza. W cenie biletu zawarte jest archiwalne wydanie magazynu PIXEL. Zachęcamy do zabrania ze sobą dzieci - wstęp dla nich pod opieką osoby dorosłej jest bezpłatny.

już niedostępne 20,00 zł -
Bilet KONCERT KUBY SIENKIEWICZA uprawnia do wzięcia udziału w koncercie oraz późniejszej wieczornej imprezie w klubie Remont. Nie uprawnia do wzięcia udziału w części giełdowej wydarzenia w godzinach 10.00 - 18.00. KONCERT KUBY SIENKIEWICZA

Bilet KONCERT KUBY SIENKIEWICZA uprawnia do wzięcia udziału w koncercie oraz późniejszej wieczornej imprezie w klubie Remont. Nie uprawnia do wzięcia udziału w części giełdowej wydarzenia w godzinach 10.00 - 18.00.

już niedostępne 30,00 zł -
Bilet DZIEŃ & NOC uprawnia do udziału we wszystkich wydarzeniach: Giełdzie Pixela, koncercie Kuby Sienkiewicza oraz wieczornej imprezie w klubie Remont. W cenie biletu zawarte jest archiwalne wydanie magazynu PIXEL. DZIEŃ & NOC

Bilet DZIEŃ & NOC uprawnia do udziału we wszystkich wydarzeniach: Giełdzie Pixela, koncercie Kuby Sienkiewicza oraz wieczornej imprezie w klubie Remont. W cenie biletu zawarte jest archiwalne wydanie magazynu PIXEL.

już niedostępne 44,99 zł -

Niezapomniany klimat giełd komputerowych z lat 80. i 90. powraca w Klubie Riviera Remont w Warszawie! Kup, sprzedaj lub po prostu odwiedź Giełdę Pixela i spędź sobotę w dobrym towarzystwie, tak jak kiedyś. Komputery 8/16 bit / osprzęt, wynalazki, oprogramowanie / książki, komiksy, gry planszowe / winyle, kasety audio, płyty CD / sprzęt hi-fi, foto i wideo / wystawy tematyczne / panele, dyskusje, prezentacje, koncerty.

Po Giełdzie zapraszamy na koncert Kuby Sienkiewicza, lidera zespołu Elektryczne Gitary, autora tekstów i muzyki do wielu znanych hitów, doktora nauk medycznych, neurologa. Wykonuje piosenkę autorską. Współpracuje ze scenami kabaretowo-muzycznymi, Międzynarodowym Festiwalem Bardów OPPA i Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Autor wielu lubianych przebojów, które przeszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej, takich jak "Jestem z miasta", "Włosy", "Dzieci", "Kiler", "Człowiek z liściem na głowie", "To koniec", "Nie pij Piotrek" czy "Co Ty tutaj robisz". Jest autorem i kompozytorem wielu utworów na znakomitej płycie, o charakterze dydaktycznym pt. "Historia", oraz autorem piosenek i muzyki do filmów Kiler, Kiler-ów 2, Kariera Nikosia Dyzmy, oraz do filmu Sztos 2. Zrealizował również muzykę do seriali telewizyjnych takich jak Bulionerzy, Pokój 110, Taksówka jedynki. Z Elektrycznymi Gitarami wydał 13 płyt, których łączny nakład przekroczył 1,5 miliona sztuk. Cztery z tych płyt uzyskały tytuł płyt platynowych a sześć złotych. W 1999 roku jego utwór znalazł się na składance "Muzyka przeciwko rasizmowi", firmowanej przez Stowarzyszenie Nigdy Więcej. Jako lekarz neurolog, zajmuje się chorobą Parkinsona i innymi zaburzeniami ruchowymi. Jest autorem poradnika dla osób z tym schorzeniem i członkiem stowarzyszenia Movement Disorder Society. W 2013 roku został odznaczony Brązowym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".

PLAN DNIA

10.00 START GIEŁDY PIXELA

16.00 DYSKUSJA: RETRO WCZORAJ I DZI - DYSKUSJA 

18.00 ZAKOŃCZENIE GIEŁDY

19.00 KONCERT KUBY SIENKIEWICZA

20.30 WIECZORNA IMPREZA W KLIMACIE LAT 80/90

www.gieldapixela.pl

Strona wydarzenia na Fecebooku


Zobacz również:

szkolenia Muzyka Rozrywka Targi wydarzenia Warszawa