To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapraszamy Klubowiczów BCC z zaproszonymi gośćmi
już niedostępne -

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie grupy TOP HR Loży Warszawskiej BCC poświęcone strategicznemu zarządzaniu selekcją i rekrutacją kandydatów. Podczas tego spotkania omówimy praktyczne rozwiązanie i trendy w zakresie skutecznego szukania pracowników.

Omówimy w szczególności:

  1. Mierniki retencji kandydatów - i ich wpływ na sourcing.
  2. Poszukiwanie i selekcja kandydatów z różnych pokoleń. (Obecnie mamy 5 pokoleń na rynku pracy - jak sobie z tym radzić.)
  3. Strategiczne podejście do selekcji kandydatów różnych grup zawodowych.
  4. Strategiczny wpływ selekcji kandydatów i rekrutacji na organizację ( mierniki i obszary, na które trzeba zwrócić uwagę).
  5. Plan działania strategów HR w odniesieniu do selekcji i rekrutacji.
  6. Podsumowanie.

Prelegentką będzie Marlena Szymanek - Prezeska i współwłaścicielka firmy członkowskiej BCC - WOONTI SP. z o.o.

Zapraszamy członków i członkinie zarządów, właścicieli i właścicieli biznesów a przede wszystkim przedstawicieli działów HR po ogromną dawkę wiedzy i możliwość wymiany doświadczeń.Prelegenci:

Marlena Szymanek - Woonti Sp. z o.o. - Dyrektor HR - Członek Zarządu z 23-letnim doświadczeniem w branżach; Stoczniowej, Offshore, Energii Odnawialnej, Przemysłu Ciężkiego. Non- Executive Director w Recruitment Entrepreneur Polska. Expert branży HR w zakresie kompetencji pracowniczych CEO i pomysłodawczyni Woonti - technologii wspieranej AI i ML w sourcingu kandydatów bluecollar. Technologia opiera się wyłącznie na kompetencjach zawodowych pracowników. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego.Spotkanie moderuje:

Ewa Rzodkiewicz - dyrektor Loży Warszawskiej BCC, managerka z ponad 18-letnim doświadczeniem w zarządzaniu ludźmi, zespołami, firmami, tworzeniu strategii i realizacji projektów rozwojowych i restrukturyzacyjnych, budowaniu firm od podstaw; mówczyni; wiceprezeska Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców.

Pełniła funkcję m.in. dyrektora ds. strategii i dyrektora zarządzającego w Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., Polskiej Grupie Zbrojeniowej S.A. oraz ostatnio funkcję CEO w startupie produkcyjnym - fabryce skuterów elektrycznych. Zasiadała w radach nadzorczych wielu firm. Absolwentka SGH w Warszawie, studiów podyplomowych Prawo Handlowe na UMK w Toruniu oraz studiów MBA Finanse w Akademii Leona Koźmińskiego.Spotkanie odbędzie się w siedzibie BCC, Plac Trzech Krzyży 18, IV piętro.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa