GryfJam 2022

17 Czerwca 2022, 17:00 (Piątek) - 19 Czerwca 2022, 14:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Lista rezerwowa dla osób, którym nie udało się zdobyć biletu. Wpisując adres mailowy podaj taki, który odczytasz ;) Warto również odezwać się do nas na czacie poprzez profil facebookwy Gryf Game Jam, wtedy o zwolnieniu się miejsca poinformujemy Cię poprzez facebooka. Gryf Jam - lista rezerwowa (otrzymasz bilet jeżeli zwolni się miejsce)

Lista rezerwowa dla osób, którym nie udało się zdobyć biletu. Wpisując adres mailowy podaj taki, który odczytasz ;) Warto również odezwać się do nas na czacie poprzez profil facebookwy Gryf Game Jam, wtedy o zwolnieniu się miejsca poinformujemy Cię poprzez facebooka.

już niedostępne -

GryfJam 2022 to czwarta edycja zawodów w tworzeniu gier. Jest to GameDevowy Hackaton, w którym uczestnicy w maksymalnie pięcioosobowych zespołach tworzą projekt gry na zadany temat. Tym co wyróżnia GryfJam to przede wszystkim nastawienie na integrację oraz możliwość poznania nowych osób o podobnych zainteresowaniach. Kto wie, jamowanie może będzie interesującą jednorazową przygodą, a może początkiem wielkiej współpracy nad nową grą? Wpadnij i sprawdź. 

Chcesz być na bieżąco? Sledź nasz profil na facebooku:  www.facebook.com/GryfGameJam

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/2771709596458615


Zobacz również:

imprezy Game jam Gamedev Gry Gry komputerowe Gry mobilne Hackathon IT wydarzenia Szczecin