To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Darmowy bilet dla 1 osoby
już niedostępne -

Już 19 listopada, Restauracja Zamkowy Młyn w Krapkowicach zaprasza na wieczór z piosenką poetycką w wykonaniu wspaniałego artysty - Grzegorza Grunwalda.

Grzegorz Grunwald - kilka słów o artyście

Grzegorz Grunwald - laureat licznych nagród i wyróżnień festiwali piosenki poetyckiej w całym kraju, m.in. I nagrody na "Wrzosowisku" w Kędzierzynie-Koźlu (2015). I nagrody na OPPP Olesno (2015), I nagrody za piosenkę, a także nagrody specjalnej im. Wojciecha Bellona na Ogólnopolskiej Giełdzie Piosenki Studenckiej i Turystycznej w Szklarskiej Porębie (2016).

Jest również laureatem drugiej nagrody na festiwalu "Przy kominku" w Kielcach (2016) , nagrody głównej ("Gęste Sito Krytyki") na 31 BSzPŚ i PA w Biłgoraju w 2019 roku oraz wielu, wielu innych nagród.

W dorobku posiada wydaną w lipcu 2017 roku autorską płytę "Mój przyjaciel cień" oraz płytę "Pielgrzym" do wierszy Cypriana Kamila Norwida z 2019 roku.. Oprócz własnych piosenek, które stanowią główną część jego repertuaru, wykonuje także utwory innych autorów i kompozytorów, będące dziś klasyką gatunku.

Poza działalnością solową jest także liderem formacji blues-rockowej "ROOSTER", która wydała dwie płyty: debiutancką "Prosty plan" w 2011 roku, oraz "Heavy Blues" A.D. 2014. W skład zespołu wchodzą także basista Andrzej "Ołtarz" Wolak oraz grający na perkusji Andrzej "Hindus" Eichhorn.

Data: 19 listopada 2021
Godzina: 19.00
Miejsce: Restauracja Zamkowy Młyn Krapkowice

Wstęp: Bezpłatny (wymagana rezerwacja darmowego biletu)

Zobacz również:

koncerty wydarzenia Krapkowice