Hack4change CZERWIEC 2024

7 Czerwca 2024, 18:00 (Piątek) - 9 Czerwca 2024, 18:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Jestem zainteresowany - Hack4change 2024
2 Czerwca 2024, 17:00Czy technologia idzie w parze z ekologią? Zdecydowanie tak! 

Skąd to wiemy? Po pierwsze mamy doświadczenie😉 Po drugie, współczesne problemy otaczającego nas świata, nie mogą obejść się bez pomocy technologii.

Zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia organizowanego w partnerstwie przez Fundację CODE:ME oraz Marek Kamiński Academy!

Widzimy się w terminie 7-9.06.2024 STACJONARNIE W GDAŃSKU.

#BeThechange!


Kim jesteśmy?

Organizatorzy Hack4change to ludzie, którzy postanowili pasję do nowych technologii połączyć z proekologicznymi działaniami. Nasz hackathon nie tylko skupia się na technologii, czyli zaprojektowaniu, czy napisaniu aplikacji. Przede wszystkim stawiamy na nowatorskie pomysły w imię poprawy naszego otoczenia i życia. Myślmy globalnie - zacznijmy lokalnie!

Fundacja CODE:ME oraz Marek Kamiński Academy, już po raz czwarty chcą stworzyć dla wszystkich przestrzeń wspomagającą kreatywne myślenie! Chcemy Was zainspirować do myślenia w nurcie #bethechange! Bądźcie częścią tego wydarzenia!

Dla kogo?

W hack4change uczestniczyć może każdy, komu przyświeca idea poprawy sytuacji ekonomiczno-ekologicznej najbliższego otoczenia. Zapraszamy innowatorów, programistów, grafików, UX designerów, psychologów, socjologów i wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swoje pomysły, lub być częścią zespołu, który taki pomysł stworzy.

#DoIT #ThereIsNoPlanB

Chcesz być częścią zmiany? Weź udział w hackathonie, zaproś na niego swoich znajomych, czy współpracowników. Jeżeli nie masz zespołu - nie szkodzi, możesz dołączyć do istniejących zespołów, lub stworzyć zupełnie nowy! Podczas 48h może wydarzyć się wszystko. Wiemy co mówimy - widzieliśmy to na własne oczy😉Efektem hackathonu będą prototypy innowacyjnych rozwiązań wspierających walkę z zanieczyszczeniem środowiska, ociepleniem klimatu, poprawą komfortu życia w lokalnych środowiskach i kryzysem ekonomicznym i społecznym.

Dowiedz się więcej:

Po więcej informacji o Hack4change zapraszamy do oficjalnej strony wydarzenia: https://hack4change.tech

W razie pytań zapraszamy do kontaktu na [email protected]


Regulamin

Rejestracja i organizacja:

  • Nie prowadzimy selekcji, o udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń,
  • Wydarzenie odbędzie się w formule BYOL (Bring Your Own Laptop),Zobacz również:

szkolenia Hackathon Hacking wydarzenia GDAŃSK