Hackathon w Hevelianum

19 października 2019, 10:00 (sobota) - 20 października 2019, 18:00 (niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

MENTORKI I MENTORZY

Agnieszka Mróz - projektantka usług, badaczka. Szuka rozwiązań, które pozwalają równocześnie osiągnąć cele organizacji i odpowiedzieć na realne potrzeby użytkowników.
Swoimi doświadczeniami związanymi z projektowaniem usług dzieli się na profilu Agnieszka Mróz, osobiście o projektowaniu usług. Z wykorzystaniem podejścia service design projektowała rozwiązania dla korporacji, MŚP, instytucji publicznych, jak również organizacji pozarządowych. Realizowała projekty m.in. dla Play, Lufthansa System Poland, Metro Properties, Narodowego Archiwum Cyfrowego. Doświadczona moderatorka procesów i warsztatów opartych o metodologię service design i design thinking. Prelegentka na wielu konferencjach poświęconych tematyce service design m.in. World Usability Day, Europejskie Forum Gospodarcze, Polishopa.

Mateusz Serdyński -przewodniczący Hackerspace Trójmiasto, aktywista i programista. Organizator największych hackatonów dla twórców gier na pomorzu, aktywny członek trójmiejskiej społeczności IT. Na co dzień developer współpracujący z firmą Boeing po godzinach wydający własne gry na platformy mobilne, fan gier planszowych i kreatywnej edukacji.

Agata Skamruk - absolwentka Politechniki Koszalińskiej. W wolnych chwilach bloguje i redaguje artykuły związane z programowaniem, jak i również programuje. Lubi mieszać w serwisach społecznościowych oraz śledzić najnowsze wiadomości powiązane z IT i nowymi technologiami.

Adam Piech - Współzałożyciel oraz CTO firmy Blue Dot Solutions. Specjalizuje się w projektowaniu dedykowanych rozwiązań technicznych oraz ogólnej architektury prowadzonych projektów z zakresu R&D. Projektant aplikacji wykorzystujących dane satelitarne w postaci obrazów pochodzących z satelitów Landsat oraz Sentinel, a także sygnałów nawigacyjnych sieci globalnego pozycjonowania. Założycie i redaktor portalu Kosmonauta.net. Mentor oraz członek zespołu analitycznego funkcjonującego w ramach programu akceleracyjnego Space3ac.

Profil: https://www.linkedin.com/in/adam-piech-a287a7136/

Maciej Kwapiński - licencjonowany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego instruktor operatorów dronów, konstruktor, projektant i programista systemów bezzałogowych. Pracuje z elektroniką przy projektach B+R i IOT, w których wykorzystuje umiejętności druku 3D oraz programowania.

Profil: https://www.linkedin.com/in/maciej-kwapi%C5%84ski/

Bogdan Zhukevych - specjalista z zakresu Business Development, jego doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w przedsiębiorstwach Fortune 500 i funduszach Venture Capital, członek zespołu projektowego Space3ac organizowanego w ramach programu Poland Prize. Opiekun startupów w dwóch rundach Space3ac organizowanego przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną w ramach pilotażu Scale UP Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Profil: https://www.linkedin.com/in/bogdan-zhukevych

Wojciech Drewczyńsk - współtwórca i CEO międzynarodowego akceleratora Space3ac. Od 2014 roku zawodowo związany z działem inwestycji w funduszu Black Pearls VC. Zajmuje się kreowaniem i zarządzaniem programami akceleracyjnymi ze szczególnym nastawieniem na łączenie dużych przedsiębiorstw publicznych i korporacji z niewielkimi nowoczesnymi firmami typu startup. Wykładowca na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego Autor metody oceny korporacyjnej gotowości do współpracy ze startupami — Startup Collaboration Readiness oraz narzędzia do prowadzenia burzy mózgów i generowania nowych pomysłów.

Profil: https://www.linkedin.com/in/wojciechdrewczynski/