#HackJam2023

17 Listopada 2023, 15:00 (Piątek) - 18 Listopada 2023, 17:30 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet Rzeszów darmowy
już niedostępne bezpłatny -
  Bilet Wrocław Darmowy
już niedostępne bezpłatny -
  Bilet Rzeszów
już niedostępne 24,60 zł -
  Bilet Wrocław
już niedostępne 24,60 zł -


#HackJam2023

www.hackjam.com.pl

Prime Bit Investments SA zaprasza na nową wersję hackathonu "HackJam"!

W tym roku wychodzimy do wszystkich zainteresowanych z nową formułą, która ma na celu połączenie dwóch wydarzeń w jedno - "HackJam" to kompilacja takich projektów jak: Game Jam oraz Hackathon.

"HackJam" odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2023 roku w Rzeszowie oraz we Wrocławiu.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w organizacji tego typu przedsięwzięć, jesteśmy przekonani, że "HackJam" będzie jednym z najciekawszych wydarzeń programistycznych 2023 roku organizowanym na terenie województwa podkarpackiego i nie tylko - w tej edycji dajemy możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu również w innych zakątkach Polski.

Jako organizatorzy wydarzenia zapewniamy możliwość stworzenia innowacyjnych projektów technologicznych, poznanie wielu ciekawych ludzi z branży IT i nie tylko.

#HackJam to NIE rywalizacja: to świetna szansa na sprawdzenie własnych umiejętności oraz stworzenie niepowtarzalnej gry bądź aplikacji w otoczeniu ciekawych i inspirujących ludzi ze świata nowych technologii.

ZASADY GRY I NAGRODY

Jeśli jesteś osobą, która pragnie tworzyć wirtualny świat, to właśnie Ciebie szukamy!

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów informatyki, programistów, informatyków, osób związanych z rozwojem oprogramowania oraz grafików, twórców interfejsów oraz wszystkich osób związanych 
z branżą IT.

"HackJam" to wydarzenie, dzięki któremu pasjonaci nowych technologii mają okazję stworzyć "na żywo" prototyp gry bądź aplikacji komputerowej w ciągu 24 godzin na temat podany przez organizatorów wraz
z rozpoczęciem HackJamu.

Zaprojektuj niepowtarzalny prototyp gry bądź aplikacji - pokaż swój potencjał! Przyjdź i poznaj inne osoby pasjonujące się branżą nowych technologii. Zgarnij nagrody i bądź najlepszy, aby mogła usłyszeć o Tobie cała Polska! 

Wydarzenie będzie emitowane na żywo w serwisie YOUTUBE.COM, co pozwoli zaangażować większą liczbę nie tylko samych uczestników, ale i swoistą "publiczność" zainteresowaną tego typu eventem. Dzięki temu zasięg #HackJam będzie nieograniczony, a to - dodatkowo - będzie szansą na pokazanie swojego talentu!

Zespoły mogą liczyć maksymalnie 5 osoby.


  • Nagrody Regionalne:
  • III miejsce - 2500 zł
  • II miejsce - 7500 zł
  • I miejsce - 15000 zł i kwalifikacja do konkursu ogólnopolskiego

  • Nagroda Ogólnopolska (Bonus):
  • w tym etapie biorą udział projekty, które zdobyły pierwsze miejsca: tj. I miejsce za projekt stworzony we Wrocławiu oraz I miejsce za projekt stworzony w Rzeszowie. Spośród tych projektów zostanie wyłoniony główny zwycięzca, który otrzyma dodatkowy bonus pieniężny w wysokości 10 000 zł.

Oprócz nagród pieniężnych przewidziane są również upominki dla uczestników wydarzenia. 

https://www.facebook.com/hackjam2023

UWAGA: Ilość miejsc ograniczona.Zobacz również:

inne Gamedev Hackathon IT Programowanie wydarzenia Rzeszów