HACKATHON Hackuj dla Śląska!

28 września 2019, 11:00 (sobota) - 29 września 2019, 18:00 (niedziela)

Fabryka Porcelany, Katowice Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
Zarejestruj swój zespół!
Nie zwlekaj, wpisz z kim chcesz walczyć ramię w ramię o nagrody, hackując dla Śląska!
Normalny

Zarejestruj swój zespół!
Nie zwlekaj, wpisz z kim chcesz walczyć ramię w ramię o nagrody, hackując dla Śląska!

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

HACKATHON Hackuj dla Śląska!

Hackathon organizowany przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju koncentrować się będzie na wypracowaniu rozwiązań, spełniających takie cele, jak

  • Wzrost innowacyjności przemysłu i inwestycji rozwojowych w regionie,
  • Zwiększenie aktywności zawodowej i podniesienie kwalifikacji mieszkańców regionu,
  • Rozwój i modernizacja infrastruktury transportowej.

Skorzystajcie z warsztatów i konsultacji  z mentorami. Podejmijcie wyzwanie i w 1- 6 osobowym zespole dopracujcie Wasze pomysły.

Efektem prac mogą być m.in. aplikacje mobilne i serwisy internetowe lub ich prototypy, koncepcje prezentujące kompleksową analizę wybranego obszaru problemowego wraz ze wskazaniem dalszych sugerowanych działań i rozwiązań.


DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

Hackathon Hackuj dla Śląska to nie tylko szansa na sprawdzenie swoich umiejętności i zdobycie nowych doświadczeń. To także kuźnia pomysłów z perspektywą wcielenia ich w życie. Przetestujcie się, hackując dla Śląska!

Hackathon Hackuj dla Śląska to nowe kontakty, atrakcyjne nagrody i przede wszystkim okazja do przekonania się jak duży jest potencjał naszego regionu. Do wygrania w puli nagród  45 tys. zł! Zwycięzcy każdej kategorii oprócz nagrody pieniężnej będą mieli szansę zaprezentowania swoich projektów podczas Kongresu Programu dla Śląska, który odbędzie się 2 i 3 października w Katowicach.


KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

Zapraszamy UXowców, programistów, analityków grafików, marketerów oraz wszystkich, którzy mają głowy pełne nieszablonowych rozwiązań. Pasjonatów, którzy przy wykorzystaniu swojej wiedzy i umiejętności oraz dostępnych danych publicznych stworzą rozwiązania, które napędzą rozwój Śląska!


KIEDY I GDZIE SIĘ WIDZIMY?

Zaczynamy 28, a kończymy 29 września. Na pracę macie 24 godziny, po czym nastąpi prezentacja prac, ocena jury i oczywiście wręczenie nagród! Czekamy na Was w Fabryce Porcelany w Katowicach.


Regulamin

Polityka Prywatności