Haft krzyżykowy od podstaw

8 Sierpnia 2020, 10:00-12:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Ten bilet gwarantuje udział w warsztacie, tylko w wypadku, jeżeli potwierdzisz swoje uczestnictwo. Na kilka dni przed warsztatem wysyłamy wiadomość na wskazany adres email z potwierdzeniem uczestnictwa. wejsciówka

Ten bilet gwarantuje udział w warsztacie, tylko w wypadku, jeżeli potwierdzisz swoje uczestnictwo. Na kilka dni przed warsztatem wysyłamy wiadomość na wskazany adres email z potwierdzeniem uczestnictwa.

już niedostępne -
jeżeli już nie ma miejsca w puli biletów, nic się nie martw! Powiadomimy Cię o fakcie wiadomością email, gdy ktoś zrezygnuje :) Pierwszeństwo uczestnictwa ma bilet "wejściówka". bilet REZERWOWY

jeżeli już nie ma miejsca w puli biletów, nic się nie martw! Powiadomimy Cię o fakcie wiadomością email, gdy ktoś zrezygnuje :) Pierwszeństwo uczestnictwa ma bilet "wejściówka".

już niedostępne -

Zapraszamy do pracowni FabLab powered by Orange na cykl letnich warsztatów: Lato w Mieście. 

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko wprawiło się w pracach manualnych, zapisz je na warsztaty z tworzenia haftu krzyżykowego z wykorzystaniem sklejkowych zwierzątek. Dzięki gotowym zestawom nauczy się pracować z igłą i muliną, a wyhaftowane podczas zajęć zwierzątko zatrzyma do zabawy lub jako dekorację. Dodatkowo, podczas zajęć dowiesz się jak działa ploter laserowy i gdzie można dzisiaj wykorzystać tę technologię.


Odbiorca: dzieci 8-11 lat 

ilość osób: 6 
rodzaj: jednorazowe
Termin: 8 sierpnia 
Godzina: 10:00-12:00 


Wprowadzone procedury w związku z COVID-19
W ramach organizacji zajęć w pracowni FabLab powered by Orange został przygotowany szereg wytycznych zwiększających bezpieczeństwo uczestników warsztatów. O wszelkich zasadach prowadzenia zajęć zostaną państwo poinformowani drogą e-mail.


W przypadku braku zebrania minimalnej ilości potwierdzeń obecności, zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć. Organizator powiadamia o tym fakcie Uczestników drogą elektroniczną 3 dni przed wyznaczonym terminem warsztatów. Potwierdzenia obecności są wysyłane do uczestników na min. tydzień przed planowanym wydarzeniem.

Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa