Wyhaftuj magnes na lodówkę! Haft krzyżykowy.

16 Stycznia 2021, 10:00-12:00 (Sobota)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Ten bilet gwarantuje udział w warsztacie, tylko w wypadku, jeżeli potwierdzisz swoje uczestnictwo. Na 2 tygodnie przed warsztatem wysyłamy wiadomość na wskazany adres email z potwierdzeniem uczestnictwa. wejsciówka

Ten bilet gwarantuje udział w warsztacie, tylko w wypadku, jeżeli potwierdzisz swoje uczestnictwo. Na 2 tygodnie przed warsztatem wysyłamy wiadomość na wskazany adres email z potwierdzeniem uczestnictwa.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
jeżeli już nie ma miejsca w puli biletów, nic się nie martw! Powiadomimy Cię o fakcie wiadomością email, gdy ktoś zrezygnuje :) Pierwszeństwo uczestnictwa ma bilet "wejściówka". bilet REZERWOWY

jeżeli już nie ma miejsca w puli biletów, nic się nie martw! Powiadomimy Cię o fakcie wiadomością email, gdy ktoś zrezygnuje :) Pierwszeństwo uczestnictwa ma bilet "wejściówka".

już niedostępne -

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko wprawiło się w pracach manualnych, zapisz je na warsztaty z tworzenia haftu krzyżykowego z wykorzystaniem sklejkowych zwierzątek. Dzięki gotowym zestawom nauczy się pracować z igłą i muliną, a wyhaftowane podczas zajęć zwierzątko zatrzyma do zabawy lub jako dekorację na lodówkę. Dodatkowo, podczas zajęć dowie się jak działa ploter laserowy i gdzie można dzisiaj wykorzystać tę technologię.


UWAGA: Ze względów bezpieczeństwa warsztat przeprowadzany jest w trybie zdalnym przy pomocy platformy Zoom.us. 
Aby wziąć udział w warsztacie należy posiadać komputer PC, MAC lub laptop z zainstalowaną aplikacją Zoom. Link:https://zoom.us/download.

Link do zajęć zostanie przekazany uczestnikom drogą email.

Wszelkie niezbędne do warsztatu materiały zostaną wysłane do wskazanego w formularzu rejestracyjnym paczkomatu Inpost. 


Odbiorca: dzieci 8-11 lat

ilość osób: 12
rodzaj: jednorazowe
Termin: 16 stycznia 2021r.
Godzina: 10:00-12:00 
W przypadku braku zebrania minimalnej ilości potwierdzeń obecności, zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć. Organizator powiadamia o tym fakcie Uczestników drogą elektroniczną 3 dni przed wyznaczonym terminem warsztatów. Potwierdzenia obecności są wysyłane do uczestników na min. 2 tygodnie przed planowanym wydarzeniem.

Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange

Zobacz również:

szkolenia