Hiszpańska fiesta!

15 Kwietnia 2024, 18:00 (Poniedziałek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapraszamy członków Loży Warszawskiej BCC
już niedostępne -

Loża Warszawska Business Centre Club wraz z firmą członkowską TM Grupo Inmobiliario zaprasza naszych klubowiczów i klubowiczki na hiszpańską fiestę, podczas której zajadając się hiszpańskimi tapas i innymi przysmakami przygotowanymi przez Restaurację Sol y Sombra poznamy możliwości inwestowania w nieruchomości na rynku hiszpańskim.

Spotkanie dedykowane jest dla osób planujących zakup apartamentu lub wille w Hiszpanii. Poznamy Monikę Tramś, Country Manager prowadzącą w Warszawie biuro hiszpańskiego dewelopera TM Grupo Inmobiliario oraz Maríę Ruiz López, adwokatkę z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy na polskim i hiszpańskim rynku nieruchomości. 

Będzie to również okazja do posmakowania kuchni hiszpańskiej, zanurzenia się w rytmy latynoskiej muzyki, a przede wszystkim okazja do bliższego poznania się.

Podczas wieczoru przewidujemy dodatkowe atrakcje, w tym możliwość zdobycia oryginalnej koszulki piłkarskiej z Walencji!

Prelegenci:


Maria Ruiz Lopez- adwokatka z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i hiszpańskim, która doradza prezesom polskich firm na temat inwestycji w luksusowe nieruchomości na Costa del Sol.


Monika Tramś - Country Manager na Polskę TM Grupo Inmobiliario. Zajmuje się rozwojem biznesu dla lidera hiszpańskiego rynku nieruchomości oraz doradztwem na temat inwestycji w nieruchomości z rynku pierwotnego w Hiszpanii.

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Warszawa