HRD Expo: Marketing VUCA - nowe trendy w zarządzaniu marketingiem
1 Października 2019, 13:15-14:15 (Wtorek)
Uczelnia Łazarskiego, Warszawa Zobacz na mapie

Panel dyskusyjny: Marketing VUCA - nowe trendy w zarządzaniu marketingiem
DLA KOGO?
Panel dyskusyjny dedykowany dla menedżerów marketingu, ich przełożonych, jak i dostawców.
CO ZYSKUJESZ?
- Dowiesz się, jak elastyczność i procesowe podejście zastępują długofalową strategię marketingową.
- Zobaczysz, jak zmienia się rola dostawców usług profesjonalnych oraz nabywców w procesach marketingowych.
- Odkryjesz, jak udaje się uzyskiwać przewidywalne rezultaty nieprzewidywalnymi działaniami.
Wyjdziesz z tego panelu z przynajmniej jedną, grubą innowacją do przetestowania w Twojej firmie.
U wystawców i partnerów wydarzenia możesz dostać kod rabatowy, który obniża cenę co najmniej o 33%. Bilet HRD Expo 2019 Conference, który upoważnia do rejestracja na warsztaty, prelekcje i panele dyskusyjne bez dodatkowych opłat możesz nabyć tutaj: https://evenea.pl/event/hrd-expo-2019/
KTO WEŹMIE UDZIAŁ W PANELU?
Monika Ferreira
Partner Zarządzający w firmie doradczej IG'S In good strategy, Chief Growth Officer i Członek Zarządu w Engave S.A.,długoletni Przedsiębiorca na rynku sieci franczyzowych - ponad 11 letnie doświadczenie w budowaniu własnego biznesu w modelu franczyzowym, zakończonego udaną transakcją sprzedaży inwestorowi branżowemu - Grupie PWN. Posiada też doświadczenie w środowisku korporacyjnym sieci retail, zarządzając działami zakupów na poziomie centralnym.
Monika jest ekspertem w dziedzinie doradztwa strategicznego, strategicznego doradztwa marketingowego i doradztwa franczyzowego. Posiada doświadczenie w rozwijaniu produktów, tworzeniu modeli biznesowych, rozwijaniu długoterminowych strategii przedsiębiorstw i przygotowywaniu strategii operacyjnych - w zakresie strategicznego marketingu holistycznego, PR go2market i sprzedaży.
Katarzyna Gapińska-Prokopczyk
Partner w agencji marketingowej b2b Business Edge, która, poprzez dobrze opowiedziane historie, pomaga klientom budować biznes, wykrawać godny kawałek rynku i chronić go przed zakusami konkurencji. Wcześniej Katarzyna przez wiele lat kierowała działem rozwiązań dla biznesu w Harvard Business Review Polska.
Monika Jusińska-Zbiegniewska
Marketer z ponad 25-letnim doświadczeniem, zarządzająca takimi markami jak Danone, Kamis, Winiary, Krosno i House of Asia, jako Communication Director kierowała w Nestle Polska obszarem wspierającym businessy w efektywnej komunikacji marek, w tym badaniami konsumenckimi i strategią digital. Wiedza o konsumencie, jego zachowaniach dla Moniki to podstawa budowania strategii i taktyki działań komunikacyjnych i rozwoju marki. To, czego potrzebuje klient jest ukryte w markach - trzeba to tylko precyzyjnie odkryć i przedstawić.
CEO Vooom, operatora aplikacji mobilnej ułatwiającej sprawne i szybkie poruszanie się po mieście, współpracującej z władzami, operatorami pojazdów na minuty, aktywistami miejskimi i fanami elektromobilności, aby zwiększyć wygodę podróżowania po mieście, zmniejszyć korki i zminimalizować negatywny wpływ transportu na środowisko. Wcześniej Włodzimierz przez lata zarządzał marketingiem i sprzedażą w firmach z branży medycznej: Synevo (Grupy Medicover) i Rentokil Initial.
CZEMU WARTO?
Poznasz doświadczenia i opinie czworga szefów marketingu z 4 różnych branż, z firm na zupełnie różnych etapach rozwoju. Sprawdź, jakie rozwiązania wybierają jako optymalne na szybko zmieniającym się, niepewnym rynku i które z nich okażą się najbardziej inspirujące dla Ciebie.
ILE POTRWA PANEL?
Panel dyskusyjny potrwa 1h.
KTO POPROWADZI PANEL?
Bartłomiej Filipek
Wydawca portalu StrefaRozwoju.pl i konsultant ds. marketingu.
Uwaga: Wystąpienie może być nagrywane - głównie paneliści, choć może się zdarzyć, że i Ciebie będzie widać. W prezencie do biletu uczestnika otrzymasz wtedy dodatkowo dostęp do nagrania przez rok. Więcej o HRD Innovations & Expo 2019 na stronie http://hrdexpo.pl/
Partnerzy:
Miejsce
ul. Świeradowska 43, Warszawa