To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Darmowa rejestracja
już niedostępne -

📢 Zapraszamy na drugie spotkanie w cyklu HR Meet-Up. Tym razem porozmawiamy o Autentyczności w Biznesie.

Razem z naszymi gośćmi będziemy zgłębiać tajniki tworzenia silnego i ludzkiego brandu. Wymienimy się doświadczeniami, związanymi z budowaniem wizerunku opartego na zaufaniu oraz wiarygodności. Ale przede wszystkim przyjrzymy się, jak takie działania wpływają na autentyczność i jaką lekcję biznes oraz HR powinny odrobić, by przełożyć teorię na praktykę.

Dla kogo jest to wydarzenie?
☑ Profesjonaliści z dziedziny HR
☑ Specjaliści ds. marketingu i employer branding
☑ Właściciele firm
☑ Przedstawiciele biznesu

Wydarzenie odbędzie się w formie bezpłatnego panelu dyskusyjnego i będzie połączone z networkingiem. Wystarczy zarejestrować się tutaj poprzez serwis Evenea. 

‼ UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona.

Gdzie?

Spotkamy się w bibliotece Uniwersytetu Zielonogórskiego, gdzie stworzymy przestrzeń do rozmowy i okazję do zbudowania nowych relacji biznesowych przy filiżance kawy w kameralnej atmosferze uniwersyteckiego budynku.

Zapraszamy już 12 września 2023 r. 

Startujemy o godzinie 17:00, zaczniemy od pysznej kawy dzięki uprzejmości Coffee Selection i zdrowych przekąsek od Między Bułami.  

Panel ruszy w okolicach 17.20.


⬛ Dlaczego warto? 

Podczas spotkania dowiesz się, jak autentyczność może stać się Twoim największym atutem w biznesie. Odkryjesz, jak praca nad słabościami i deficytami może przyczynić się do rozwoju Twojej firmy. Poznasz sprawdzone strategie, jak budować wizerunek w sieci oparty na zaufaniu i wiarygodności.


⬛ Networking.

HR Meet-Up to nie tylko prelegenci i rozmowy na scenie, to także interakcje między uczestnikami. W trakcie przerwy kawowej stworzymy przestrzeń do rozmów kuluarowych oraz do nawiązywania kontaktów, zawodowych, biznesowych, a także prywatnych.

W części Q&A każdy uczestnik będzie miał z kolei okazję, by podzielić się własnymi doświadczeniami, zadawać pytania prelegentom oraz ekspertom zgromadzonym na widowni.

🎟️ Zarezerwuj swoje miejsce już teraz.


⬛ Z kim?

Marketingowiec B2B i profesjonalny szkoleniowiec LinkedIn oraz Sales Navigator. Holistyczne podchodzi do najpopularniejszej platformy łączącej firmy z klientami i kandydatami do pracy, łącząc różne działania z marketingiem i sprzedażą. Prowadzi zaawansowane szkolenia z LinkedIn, pomaga zrozumieć działania prospectingowe z wykorzystaniem LinkedIn i Sales Navigator, również w firmach przemysłowych i tzw. trudnych branżach. Na co dzień wspiera różnych przedsiębiorców, firmy, klientów indywidualnych w zakresie marketingu B2B.

Psycholog, coach i trener kompetencji społecznych. Od 17 lat pracuje z ludźmi i dla ludzi a od ponad 8 lat prowadzi własną działalność Twój Coach, w ramach której wspiera kadrę managerską w budowaniu relacji ze sobą i z zespołem, oraz pracowników, którzy czują się przemęczeni, wypaleni, zestresowani. Realizuje autorski program Psychologia Lidera, skierowany do kadry zarządzającej. W swojej pracy łączy wiedzę i doświadczenie psychologiczne, coachingowe i trenerskie.

Przedstawiciel biznesu, założyciel i dyrektor zarządzający w firmie JKB Group, zlokalizowanej w Czerwieńsku i prowadzącej działalność w kilku krajach Europy. Stawia na innowacyjne i proekologiczne podejście, które realizuje poprzez wdrażanie idei Circular Economy. Jako właściciel firmy i osoba zarządzająca biznesem, kładzie duży nacisk na rozwój własny oraz swoich współpracowników, biorąc udział w programach mentorskich i szerząc ideę podnoszenia osobistych kompetencji, które przekładają się na wiarygodność oraz budowanie bardziej przyjaznego miejsca pracy.

Przez ponad 4 lata dyrektor personalny i HR Manager w spółce Ekoenergetyka-Polska, certyfikowany coach ICF i trener umiejętności społecznych, wykładowca w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu.


⬛ Organizator

Organizatorem wydarzenia jest agencja marketingowa Reprezentuj.com, która na co dzień wspiera lubuskie firmy w działaniach employer brandingowych.

Współorganizatorkami panelu dyskusyjnego są:


Wydarzenie wspierają:

Partnerzy:

Zobacz również:

konferencje Employer branding HR Meetup wydarzenia Zielona Góra