Wrocław HR Meetup #1

21 Września 2022, 18:00 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet
już niedostępne -
Jeśli nie ma już wolnych biletów wybierz tą opcję. Powiadomimy Cię jeśli jakieś miejsce się zwolni ;) Lista rezerwowa - jeśli nie ma już biletów

Jeśli nie ma już wolnych biletów wybierz tą opcję. Powiadomimy Cię jeśli jakieś miejsce się zwolni ;)

już niedostępne -

Po 14 latach współpracy z różnymi organizacjami i 4 latach poszukiwania do książki "Księga dobrych Praktyk - najlepiej zorganizowanych polskich firm" wiem jedno. Najlepsze organizacje pod względem globalnej efektywności i odporności łączy silna i zdrowa kultura organizacyjna. Natomiast najbardziej istotny proces w firmie patrząc długofalowo to proces rekrutacji i pracy nad kulturą/przywództwem. Dlaczego? Ponieważ wszystko w firmie jest skutkiem jakich ludzi wpuścimy do organizacji. Stąd bardzo brakowało mi cyklicznych spotkań HR-owych. Wymiany doświadczeń, omówienia branżowych studium przypadków. Bez sprzedawania "cegły" od dostawców usług. Szczera autentyczna wymiana informacji.

17.08.2022 w gronie Wiktoria Krzyż, Karolina Kanclerz, Martyna Matuszak oraz Krystian Pluciak postanowiliśmy powołać cykliczne spotkania w każdą 3 środę miesiąca we Wrocławiu.

Kiedy się widzimy?

21 września 2022 o 18:00 

Agenda

18:00 Wiktoria Krzyż & Krystian Pluciak przywitanie gości ;-)

18:05 Karolina Kanclerz I Praca zdalna po nowemu - jak się przygotować do nowych przepisów

18:40 Przerwa

18:45 Krystian Pluciak I Dlaczego kultura zjada strategię na śniadanie ale ta nic o tym nie wie oraz dlaczego większość zmian w firmach umiera tak szybko?

19:25 Q&A

19:30 Networking

Uwaga!
40 pierwszych osób będzie siedzieć bezpośrednio przed sceną. Kolejne 20 w bocznym sektorze z TV. Warto być na czas, a nawet przed ;)

Lokalizacja:

Biuro firmy Monterail znajduję się na Oławskiej 27-29, na drugim piętrze. Jeśli przyjedziesz do nas autem, najlepiej zaparkować w Galerii Dominikańskiej która znajduję się zaraz obok.

Tramwaje - 8/17/2/8/9

Organizatorzy:

Wiktoria Krzyż I Monterail I Recruitment Lead

Karolina Kanclerz I 

Martyna Matuszak I 

Patrycja Polaczuk-Rutkowska I

Krystian Pluciak I Flow Up Group I founder

Patronat:

Flow Up Group - Jesteśmy prawdopodobnie jedyną polską firmą, która pomoże Ci podnieść globalną efektywność-wynik, zmienić kulturę organizacyjną i środowisko pracy w oparciu o podejście systemowe. Bazujemy na nowatorskich badaniach opisywanych w międzynarodowych publikacjach naukowych i doświadczeniu z praktycznego budowania własnych firm. Jesteśmy Flow Up Group.

Monterail - Monterail to wrocławska firma, założona w 2010, zajmująca się kompleksowym tworzeniem aplikacji webowych dla start-upów, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji. Zatrudniamy ponad 170 ekspertów, którzy od 12 lat pracują w technologiach Ruby on Rails, Python i JavaScript oraz Ionic i React Native przy budowie aplikacji mobilnych. Zrealizowaliśmy 360+ projektów dla ponad 215+ zagranicznych klientów z różnych branż. Dziś jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie, a nasze wyniki zostają wyróżnione w prestiżowych rankingach, takich jak Deloitte Technology Fast 50 Central Europe (2016 i 2017) oraz Financial Times 1000 (2018 i 2019).

PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień Kanclerz | Littler wspiera przedsiębiorców we wszystkich kwestiach prawa HR dot. zatrudnienia i zwolnień, związków zawodowych, sądowych, global mobility&immigration, wynagrodzeń i premii, compliance, ZFŚS, ZUS, restrukturyzacji, zasad motywacyjnych i lojalnościowych, czasu pracy, programów emerytalnych, PPK, PPE, danych osobowych i innych. Zespół PCS | Littler tworzy obecnie grono ponad 120 doświadczonych prawników, konsultantów oraz wsparcia administracyjnego, pracujących w 6 biurach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu oraz Gdańsku. Ponadto jesteśmy częścią Littler - największej na świecie praktyki prawa pracy, reprezentującej pracodawców. Globalny zasięg Littler to ponad 1700 prawników w 30 krajach, w 90 biurach, na 4 kontynentach.


____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jeśli chcesz z nami współtworzyć społeczność, masz pomysł na wartościową prelekcję, możesz pomóc przy organizacji lub w jakiś inny sposób: [email protected]

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Wrocław