Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Zapis na listę zainteresowanych nie oznacza, że kurs lub jego część jest bezpłatny. Jest to tylko i wyłącznie zapis na listę zainteresowanych, co wiąże się z tym, że poinformujemy Cię, gdy tylko ruszy sprzedaż biletów. Jestem zainteresowany/zainteresowana!

Zapis na listę zainteresowanych nie oznacza, że kurs lub jego część jest bezpłatny. Jest to tylko i wyłącznie zapis na listę zainteresowanych, co wiąże się z tym, że poinformujemy Cię, gdy tylko ruszy sprzedaż biletów.

11 Stycznia 2021

Kurs HTML5 i CSS z elementami JavaScript

kurs zdalnyPoznaj podstawowe języki internetu - HTML 5 i CSS 3 oraz ich możliwości.

Dowiedz się, jak stworzyć swoją pierwszą optymalną stronę internetową w HTML i CSS i zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci zacząć marzyć o karierze webmastera i front-end developera. Może chcesz tworzyć piękne szablony e-mail?

Wszystko w Internecie w ten czy inny sposób dotyka tych dwóch języków - czy są to statyczne strony internetowe stworzone tylko i wyłącznie przy użyciu HTML i CSS, czy też potężne aplikacje webowe, które przecież jakoś muszą wyświetlać dane na ekranie, czy nawet te ładne i kolorowe newslettery, na które się zapisałeś/aś. To wszystko powstało w HTML i CSS.Szczegóły kursu

Jesteśmy w trakcie potwierdzania szczegółów kursu, który planowany jest na I kwartał 2020r. Zapisz się na listę zainteresowanych, a poinformujemy Cię o starcie kursu.

Bilet bezpłatny nie oznacza, że kurs lub jego część jest darmowa - jest to jedynie zapis na listę zainteresowanych.


Czym są zajęcia zdalne?

Atmosfera i przebieg kursu jest zbliżony do tego odbywającego się w trybie stacjonarnym, z tą różnicą, że trener i inni uczestnicy są po drugiej stronie ekranu. 🙂

Kurs odbywa się w czasie rzeczywistym w określonym dniu i w godzinie w trybie online. Dzięki ustalonemu harmonogramowi i prowadzeniu ich na żywo uczestnicy mogą kontaktować się z trenerem na bieżąco i są zmotywowaniu do regularnego uczestnictwa.


Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia w programowaniu, a marzą o karierze front-end developera lub webmastera oraz dla wszystkich tych, którzy już teraz przy użyciu systemów zarządzania treścią administrują strony internetowe i chcieliby wiedzieć coś więcej o formatowaniu umieszczanych treści czy tym, co dzieje się pod spodem.


Co musisz wiedzieć?

Zajęcia są prowadzone zupełnie od zera, więc nie trzeba mieć żadnego doświadczenia w programowaniu, a wystarczy jedynie umiejętność obsługi komputera i dobra znajomość swojego systemu operacyjnego w zakresie instalacji oprogramowania czy przechowywania danych. Nie musisz też mieć żadnego wykształcenia technicznego.


Czego się nauczysz?
 • Dowiesz się, jak działa Internet
 • Poznasz podstawowe pojęcia związane z tworzeniem stron internetowych,
 • Spróbujesz swoich sił w pisaniu stron internetowych i stworzysz swoje pierwsze projekty do portfolio,
 • Nauczysz się dobrych praktyk programisty i jak pisać czysty kod,
 • Poznasz narzędzia webmasterskie, które pomogą Ci w przyszłej pracy,
 • Zobaczysz kolejne kroki na ścieżce kariery Front-end Developera i poznasz podstawy języka JavaScript.

Co po kursie?
 • będziesz miał/a za sobą pierwsze kroki w zostaniu Front-end Developerem,
 • zyskasz solidne podstawy do tworzenia pięknych i optymalnych kampanii e-mailowych,
 • po poznaniu podstaw możesz rozwijać swoje umiejętności i kreatywność poprzez tworzenie kolejnych projektów - samodzielnie lub ze znajomymi,
 • zdecydowanie warto też rozwijać się jako programist/k/a - dlatego dla absolwentów tego kursu przygotowaliśmy 15% zniżki na dalszą naukę.

Inne sposoby płatności:
 • Jesteś absolwentką/absolwentem? Skorzystaj z 15% rabatu.
 • Rozłożenie płatności na raty? Rozłóż kwotę na max 5 nieoprocentowanych rat z nami (napisz na karolina,best@codeme.pl) lub skorzystaj z pożyczek na kształcenie,dzięki którym uzyskasz dodatkowe umorzenie: https://inwestujwrozwoj.pl/
 • Razem taniej! Zapisz się na kurs z siostrą, chłopakiem, koleżanką, tatą i skorzystaj z niższej ceny.

Dlaczego uczyć się właśnie z CODE:ME?
 1. Dogodne finansowanie: wszystkie nasze kursy można sfinansować w ramach programów: Inwestuj w Rozwój, KFS lub Open; w połączeniu z naszymi promocjami, cena kursu może być niższa nawet o 1/3!
 2. Jakość gwarantowana przez akredytację Kuratorium Oświaty
 3. Odpowiadamy na zapotrzebowanie rynku dzięki kontaktom z potencjalnymi pracodawcami
 4. Nie musisz porzucać swojego życia: nasze zajęcia odbywają się w dogodnych terminach - wieczorami i w weekend
 5. Metody nauki dostosowane do rynku pracy: połączenie grupowych warsztatów i samodzielnego rozwiązywania zadań przygotuje Cię zarówno do pracy zespołowej, jak i indywidualnej
 6. Twoim trenerem będzie praktyk z wieloletnim doświadczeniem

Program kursu

Szczegółowy program można znaleźć na naszej stronie: https://codeme.pl/html-zdalnie/


Więcej informacji i program kursu dostępny na stronie: 

Masz pytania? Masz pytania? Napisz do Klaudii klaudia.kaczmarczyk@codeme.pl, Anety aneta.dyrda@codeme.pl lub bezpośrednio na kontakt@codeme.pl

Bądź z nami na bieżąco: https://www.facebook.com/FundacjaCODEME

Zobacz również:

szkolenia CSS Front-end developer HTML JavaScript