InternetBeta2020

16 Września 2020, 09:00 (środa) - 17 Września 2020, 16:00 (Czwartek)

online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bądź tam z nami!
już niedostępne -

Konferencja InternetBeta to w opinii większości uczestników dotychczasowych edycji, najlepsza impreza tego typu w Polsce. Tegoroczna edycja będzie inna - wymusza to sytuacja, z którą borykamy się od pewnego czasu.

Ale nie dajmy się - wprawdzie online, wprawdzie dosyć ograniczona, bez mocnego networkingu - ale warto wymienić się wiedzą, spostrzeżeniami, a także podtrzymać tradycję wrześniowych spotkań.

Jak nam się to udaje?

InternetBeta to miejsce spotkania specjalistów i pasjonatów związanych z Internetem i nowymi technologiami.

Co roku gościmy przedstawicieli najważniejszych agencji reklamowych, digitalowych, inwestorów, startupowców, rozwijających innowacyjne projekty, managerów i właścicieli zarządzających największymi serwisami i sklepami internetowymi, osoby odpowiedzialne za marketing i innowacje pracujących dla największych marek oraz tych niszowych, socjologów, psychologów, przedstawicieli samorządów i organizacji pozarządowych.

InternetBeta2020 to około 30 inspirujących i zróżnicowanych prezentacji.

Nigdy nie narzucamy tematu przewodniego kolejnych edycji Bety. Z licznych zgłoszeń wybieramy te, które zainspirują uczestników i pokażą różnorodność wykorzystania nowych technologii. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i wyjedzie z głową pełną nowych pomysłów i rozwiązań. Różnorodność i wszechstronność to jedne z określeń, które idealnie pasują do charakteru tej konferencji. Wśród prelegentów co roku są najważniejsze osoby związane z internetem w Polsce, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. 

InternetBeta to niepowtarzalny klimat i miejsce

12 lat temu mało kto wierzył, że uda się zorganizować dużą imprezę w Rzeszowie. Okazało się jednak, że to lokalizacja jest bardzo mocnym punktów imprezy. Tutaj każdy przyjeżdża, żeby być, uczestniczyć w konferencji. Nie ucieka pomiędzy prelekcjami na spotkanie biznesowe, jak to się dzieje w trakcie wydarzeń organizowanych w Warszawie czy Krakowie. Od 9 lat organizujemy konferencję w przepięknie położonych kampusie rzeszowskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej. W tym roku zrobimy to w przestrzeni - tak po prostu, online.

InternetBeta to rok ciężkiej pracy.

Tak - bo praca nad kolejną InternetBetą zaczyna się tuż po zamknięciu tegorocznej, albo nawet wcześniej. W czasie tego okresu staramy się wymyślić nowe rozwiązania, usprawnić organizację, jeszcze bardziej się postarać - aby każda kolejna Beta była lepsza niż minione. W dużej mierze inspirację bierzemy od Was - to Wasze sugestie pozwalają nam ciągle poprawiać jakość, a jednocześnie czerpać jeszcze większą satysfakcję z organizacji tego niezwykłego wydarzenia.

Kolejna Beta już niedługo!

A ta następna, będzie już off-line!

Zobacz również:

konferencje