Marzysz o własnym startupie? Chcesz rozwijać swoją wiedzę o AI? Ciekawi Cię jak rozwijać swój biznes?
Masz konkretne pytania, ale nie masz komu ich zadać?
👉 Zapraszamy na Innovation Crunch!
Spotkanie ma na celu integrację środowiska startupowego, początkujących przedsiębiorców, innowatorów, młodych osób i reprezentantów świata biznesu oraz stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz nawiązywania wartościowych kontaktów biznesowych i zawodowych. Będziemy rozmawiać o startupach, rozwoju własnej firmy oraz bieżących trendach technologicznych. Swoją perspektywą podzielą się z nami innowacyjni przedsiębiorcy oraz przedstawiciele świata biznesu i organizacji działających na rzecz ekosystemu startupowego. Spotkanie ma też na celu przedstawienie najważniejszych założeń programu akceleracyjnego TeenCrunch - swoistego MBA wspierającego młode osoby, zdeterminowane do rozwoju własnych innowacyjnych projektów.
Agenda:
🎟️ od 15:30 - rejestracja i networking
🧩16:00 - 16:30 - prezentacja programu TeenCrunch powered by YBP
🎤16:30 - 17:45 - sesja pytań od publiczności do doświadczonych praktyków - założycieli startupów, ekspertów z obszaru technologii, AI i świata biznesu. Spotkanie prowadzone przez moderatorkę, która zadaje pytania zgłoszone na etapie rejestracji oraz oddaje głos bezpośrednio uczestnikom z sali. Cel: zaproszenie uczestników do współtworzenia spotkania, przygotowania i zadawania pytań, które rzeczywiście nurtują młodych ludzi i odpowiadają na ich potrzeby; pokazanie wyzwań i perspektyw z punktu widzenia przedstawicieli różnych pokoleń oraz prezentacja możliwości oraz odnoszących sukces startupów i firm w danym regionie.
16:30 - 17:00 - 1. tura pytań do naszych Panelistów i Panelistek, wątek przewodni - możliwości wsparcia młodych przedsiębiorców, nie tylko we Wrocławiu. Tu na Wasze pytania odpowiedzą Oliwia Myczkowska (Bee Healthy Honey), Maciek Klóska (Pracodawcy RP), Artur Ciachowski (inQUBE) oraz Barbara Mróz- Gorgoń (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) i Adrian Migoń, Prezes YBP.
17:00 - 17:15 przerwa
17:15 -17:45 - 2. tura pytań do naszych Gości, wątek przewodni - sposoby rozwoju pomysłu na biznes. Tutaj przepytamy Bogumiłę Sobiczewską, Marcina Psiucha (DPIN), Bartka Postka (Hanza Group) i Jakuba Kunickiego (Product Cafe).
💸 18:00 - 18:30 - prelekcja na temat biznesowych zastosowań AI, Krzysztof Wojewodzic obiecał, że będzie przynajmniej 12 😀
🤝 od 18:30 do 20 - networking przy poczęstunku z możliwością zwiedzania Dolnośląskiego Centrum Druku 3D.
To niebywała okazja by zadać nurtujące pytanie zaproszonym Gościom, zobaczcie kogo możecie przepytać 👇
Prelegent:
Krzysztof Wojewodzic, przedsiębiorca (2,5 sprzedanych firm) i naukowiec. W latach 2020-2023 kierował badaniami nad AI za ponad 30 mln PLN. W 2024 pozyskał granty na dalsze trenowanie modeli AI, na kolejne 20 mln. Prezes Escola S.A. - jednej z najszybciej rosnących spółek w Europie (764% wzrostu w 4 lata), 3-krotnie wyróżnionej w Deloitte Fast 50, Financial Times 100. Jako Speaker występował m.in. na Global Leadership Conference w Singapurze (2024), oraz na Global AI Summit w Rotterdamie.
Paneliści i Panelistki:
Maciek Klóska dyrektor generalny Pracodawców RP, Maciej to doświadczony menedżer z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu, który z pasją podchodzi do wspierania i reprezentowania polskich pracodawców. Dotychczas związany z Dolnośląskim Parkiem Innowacji i Nauki, gdzie przez blisko 2 lata pełnił funkcję prezesa zarządu, był odpowiedzialny za przygotowanie i wdrożenie modeli zarządczych dla realizowanych przez Spółkę inwestycji. Stworzył Dolnośląskie Centrum Druku 3D, inkubator druku 3D i innowacyjną platformę szkoleniową, oferującą praktyczne warsztaty edukacyjne dla przedsiębiorców i indywidualnych klientów. Od lat realizuje się we wspieraniu działalności charytatywnych oraz organizacji pozarządowych.
Adrian Migoń, przedsiębiorca społeczny, CEO Youth Business Poland, ekspert z zakresu innowacyjności, przedsiębiorczości i mentoringu. Od ponad 15 lat roku zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości i polskiej sceny startupowej w Polsce.
Barbara Mróz- Gorgoń, profesorka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, przewodnicząca Rady Doradczej Kotler Impact Poland, wice przewodnicząca Rady Zachodniej Izby Gospodarczej, doradca wielu polskich i międzynarodowych firm i korporacji w zakresie marketingu, strategii rozwoju i PR. Od 2022 roku - profesorka wizytująca na Kasetsart University w Bangkoku. Barbara Mróz-Gorgoń to konsultantka i specjalistka ds marki i strategii firmy, badaczka i naukowiec w jednym. W swej karierze wygłosiła już ponad 20 "power speachy", współprowadziła podcasty. Regularnie prowadzi również szkolenia i warsztaty dla wielu renomowanych firm (rodzimych i zagranicznych), działających zarówno na polskim, jak i na globalnym rynku. Jest autorką wielu publikacji naukowych, w tym książki "Rebranding. Strategiczna zmiana dla organizacji", wydanej przez PWN, która otrzymała prestiżowe wyróżnienie "Economicus 2020"- przyznawane na mocy wyborów Kapituły konkursu przez Dziennik Gazeta Prawna. Współautorka polskiego wydania książki: Podstawy nowoczesnego marketing - kompendium wiedzy przygotowane wspólnie z guru światowego marketingu - profesorem Philipem Kotlerem.
Marcin Psiuch, Wiceprezes Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki S.A., z którym związany jest od października 2022 roku. W przeszłości pełnił funkcję dyrektora ds. operacyjnych i technicznych. Wcześniej przez wiele lat pracował na Stadionie Wrocław, gdzie był dyrektorem i pełnomocnikiem zarządu ds. bezpieczeństwa i ochrony, a następnie dyrektorem działu sprzedaży, organizacji imprez i bezpieczeństwa. Kierował także sprawami związanymi z zabezpieczeniem dużych wydarzeń, takich jak UEFA EURO 2012, The World Games 2017 we Wrocławiu i w trakcie Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Przez wiele lat współpracował także z Polskim Związkiem Piłki Nożnej jako delegat meczowy na szczeblu centralnym. Posiada tytuł MBA zdobyty na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Wcześniej ukończył studia na kierunku "Zarządzanie i Marketing". Na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbył menedżerskie studia podyplomowe.
Bogumiła Sobiczewska, startuperka i mentorka, która doświadczenie zawodowe zdobywała jako dziennikarka radiowa i specjalistka ds. marketingu. Współtworzyła i przez wiele lat działała w Stowarzyszeniu Startup Founders, budowała sieć mentorów w Fundacji MOST, doradza przedsiębiorcom w programie Google for Startups. Wykształcenie, które zdobywała w Polsce i Stanach Zjednoczonych, oraz interdyscyplinarne zainteresowania pomagają jej objąć szerszym spojrzeniem sprawy biznesowe, rozumieć ścieżkę produktu i wagę myślenia klientcentrycznego.
Jakub Kunicki z Product Cafe, ex-założyciel, ex-CPO. Generalista z silnymi korzeniami w ekosystemie startupowym. Zafascynowany tworzeniem produktów cyfrowych. W swoim życiu zajmował się inwestowaniem w spółki, marketingiem cyfrowym, zarządzaniem produktami, budowaniem społeczności, tworzeniem spółek od podstaw oraz doradztwem dla firm technologicznych od projektów na wczesnym etapie po spółki giełdowe o wartości 4 miliardów złotych. Zawsze stosuje podejście Lean, aby dostarczać rzeczywistą wartość w możliwie najbardziej efektywny sposób. Entuzjasta nowych technologii, maniak kawy, początkujący akrobata, malarz i kolarz górski.
Oliwia Myczkowska, działaczka i przedsiębiorczyni społeczna. Współzałożycielka Spółki Bee Healthy Honey, organizatorka wydarzeń oraz założycielka inicjatyw społecznych. Alumna TeenCrunch :) i wielu programów biznesowych. Najmłodsza osoba w historii na polskiej liście Forbes 30 przed 30. Obecnie wspiera młode osoby w realizacji akcji społecznych i pełni role doradcze. Za swoją działalność nagradzana jest w licznych konkursach.
Bartek Postek z Hanza Group, założyciel i mentor SaaS Startups. Doradza firmom w zakresie strategii, innowacji, wskaźników SaaS i modeli biznesowych. Dzięki ponad 11-letniemu doświadczeniu w zarządzaniu firmami produkującymi oprogramowanie, jest jednym z najbardziej doświadczonych ekspertów EdTech w MOOC (Massive Open Online Courses) - tworzenie, zarządzanie i marketing. Autor aplikacji "Lerni - języki online", Prezes i założyciel Funmedia - internetowego wydawcy edukacyjnego.
Artur Ciachowski, Media Manager w inQUBE, absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim, aktualnie studiujący kierunek inżynieryjny na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Prywatnie i zawodowo zajmuję się fotografią oraz określam mianem social media ninja-y. W przeszłości byłem związany z kilkoma redakcjami prasowymi, by dziś przejść na "ciemną" stronę mocy, jaką jest szeroko pojęte budowanie i zarządzanie marketingowe marką.
Całość poprowadzi Agnieszka Kapłon-Kulig, marketerka, konferansjerka, dziennikarka z 10-letnim doświadczeniem. Wcześniej związana m.in. z programem "Pytanie na śniadanie" oraz antenami TVP Polonia i TVP3 Wrocław. Prowadząca największe wydarzenia w regionie, m.in.: Kongres Energetyczny DISE, Dolnośląskie Forum Gospodarcze, Wyzwanie 365 Triathlon, gale, konferencje oraz podcast Portu Lotniczego Wrocław "No to lecimy!"
Miejsce
Tyniecka 2, Wrocław