Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Cena 1500zł netto + 23% VAT (345zł). IDEALNY CENNIK STOMATOLOGICZNY Early Birds

Cena 1500zł netto + 23% VAT (345zł).

30 Kwietnia 2021, 23:59 1 845,00 zł
Cena 1700zł netto + 23% VAT (391zł). IDEALNY CENNIK STOMATOLOGICZNY

Cena 1700zł netto + 23% VAT (391zł).

Jeszcze niedostępne
od 1 Maja 2021 (Sobota)
2 091,00 zł -
Cena 2000zł netto + 23% VAT (460zł). IDEALNY CENNIK STOMATOLOGICZNY Last call

Cena 2000zł netto + 23% VAT (460zł).

Jeszcze niedostępne
od 1 Czerwca 2021 (Wtorek)
2 460,00 zł -

Borykasz się z problemami finansowymi w gabinecie stomatologicznym?
Nie wiesz, ile zarabiasz na konkretnym zabiegu?
Nie wiesz, ile zarabiasz na pracy danego lekarza? A może nie zarabiasz, a właśnie dopłacasz do niego?

Ten kurs jest przeznaczony dla wszystkich właścicieli gabinetów stomatologicznych i menadżerów, którzy chcieliby podnieść znacząco rentowność swojej praktyki i ZARABIAĆ WIĘCEJ. Krok po kroku pokażę jak przejść na kwotowe rozliczanie z lekarzami i dlaczego musisz to zrobić!Na kursie dowiesz się m.in.:
- jak obliczyć koszt 1 godziny pracy gabinetu,
- jak obliczyć rentowność zabiegów
- jak zatrudniać lekarzy i zarabiać na ich pracy
- jak stworzyć "Idealny Cennik" i zwiększyć zysk
- jakie są różne modele biznesowe i jak inaczej można prowadzić gabinet
- i najważniejsze - jak zarabiać w czasach pandemii? 

"Idealny Cennik" to  autorski model, którego stworzenie zajęło mi ponad 2 lata. Przez te 2 lata wiele razy tworzyłem algorytmy, robiłem symulacje zysków, następnie testowałem je na działającym gabinecie SOBOTA House of Dentistry. Rok po wdrożeniu ostatecznej wersji cennika, nasza klinika osiągnęła niesamowite wyniki finansowe. Teraz chciałbym przekazać Tobie całą wiedzę o tym, jak to zrobiłem.

Co ważne, model ten został przetestowany już w licznych gabinetach stomatologicznych, a nawet fizjoterapeutycznych. W jednej z klinik, w której przeprowadziłem analizę finansową, zysk wzrósł rok do roku o 293 tys zł!

To jest jedyny taki kurs, na którym przekażę Tobie tylko wiedzę praktyczną! Pokaże Tobie rzeczywiste wyniki finansowe dwóch klinik stomatologicznych przed wprowadzeniem i po wprowadzeniu cennika.

Po wdrożeniu wiedzy z kursu, gwarantuję, że przeniesiesz swój gabinet na zupełnie inny, wyższy poziom finansowy


O KURSIE:

Kurs sprawi, że zupełnie inaczej będziesz myśleć nt. finansów w gabinecie i bardziej świadomie będziesz podejmować decyzje. Pokażę Tobie WSZYSTKIE narzędzia i wzory potrzebne do obliczenia rentowności Twojego gabinetu i stworzenia własnego cennika bazującego na Twoich kosztach. Zaprezentuję  również narzędzia potrzebne do kontroli sytuacji finansowej w gabinecie! 


CEL:

Celem kursu jest przede wszystkim nauczenie jak stworzyć "Idealny Cennik" dla Twojej praktyki stomatologicznej. Uświadomię Ciebie jakie koszty są kluczowe dla końcowego zysku kliniki. Zaprezentuję autentyczne rozwiązania, które najpierw przetestowałem u siebie w klinice SOBOTA House of Dentistry,  a następnie z powodzeniem wdrożyłem w innych klinikach. 


REFERENCJE:

"Żałuję, że tej wiedzy, którą zdobyłem w trakcie wykładu Adama Soboty nie miałem na samym początku otwierania mojej pierwszej praktyki stomatologicznej. Rzeczowa i przystępna forma przekazu pozwoliła mi zrozumieć i przyswoić sobie dość złożone i zawiłe aspekty związane z podstawami ekonomicznymi. Algorytmy przyjęte przy tworzeniu tzw. optymalnego cennika są bardzo ciekawym rozwiązaniem dającym mierzalne parametry. Dziękuję za otrzymaną i wiedzę i gorąco polecam udział w szkoleniu."
Kris Chmielewski


"To był wykład, który zmieni moje życie, jestem zachwycona! Na razie jestem lekarzem specjalistą na prowizji. Ale powoli zaczynam myśleć o pójściu na swoje. Na pewno zacznę od tego, że trzeba się polubić z ekonomią:) i przestać się wstydzić tego, że chodzi o zysk i stać się przedsiębiorcą.
Dziękuję. Mam nadzieję, że trafię jeszcze kiedyś na kolejne Pana wykłady."

Małgorzata P.


O PROWADZĄCYM:

ADAM SOBOT

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Jest współwłaścicielem kliniki stomatologicznej SOBOTA House of Dentistry, w której od 6 lat odpowiada za zarządzanie - mi.n finansami. Autor "Idealnego Cennika", który już zrewolucjonizował sposób, w jaki powinien być tworzony cennik usług. Jego celem jest zmiana rynku stomatologicznego w Polsce, aby właściciele gabinetów godnie zarabiali na pracy swoich lekarzy bez zmniejszania honorarium pracowników.


Zapisz się już teraz na wyjątkowy kurs, który zmieni Twój sposób prowadzenia gabinetu!


Liczba miejsc jest ograniczona! 


Miejsce: PURO Hotel WARSZAWA

Termin: 12 czerwca 2021

Godziny: 10:00 - 17:00 


W CENIE KURSU ZAWARTY JEST:
- materiały szkoleniowe
- lunch
- kawa, napoje

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia 00-023 Warszawa